Legendáktól búcsúzunk az utolsó hazai bajnokin

gyuri-eto-szeged-foto-kisalfold-csapo-balazs-9-960px.jpg
Szezonbeli utolsó hazai mérkőzésünkön vasárnap 17 órakor az ETO FC Győr csapatát fogadjuk a Szent Gellért Fórumban. A találkozón két klublegenda, Germán Tamás és Tóth Gábor is elbúcsúzik a közönségtől. 

Legendáktól búcsúzunk 

Vasárnap játékosként utoljára lép pályára a Szent Gellért Fórumban Germán Tamás és Tóth Gábor. Germán 2013-ban igazolt klubunkhoz, az azóta eltelt kilenc év alatt 262 mérkőzésen 88 gólt szerzett kék-fekete mezben, az utóbbi években már csapatkapitányként vezethette a együttesünket a pályára. Tóth Gábor 2015 februárjában csatlakozott klubunkhoz, azóta 127 bajnoki mérkőzésen 11 gólt szerzett kék-fekete színekben.

german-toth.jpg

Ellenfelükről 

Az ETO FC Győr csapata két fordulóval a bajnokság vége előtt 50 ponttal a tabella hetedik helyén áll. Klausz László tanítványai kimondottan jó formában vannak az utóbbi hetekben: a legutóbbi három mérkőzésüket egyaránt megnyerték, az előző fordulóban pedig 7-0-ra győzték le a kiesés elől menekülő III. Kerület csapatát. Ősszel Horváth és Kóródi góljaival 2-0-ra nyertünk az ETO Parkban.

 

 

Ezt várja

Bekim Kapic, a Szeged-Csanád GA szakmai stábjának tagja: – Jó formában érkezik hozzánk a Győr.,az utóbbi meccseiken jó teljesítményt nyújtottak a Rába-partiak. Az utolsó hazai meccsünk következik, remélem, hogy sok szurkoló kilátogat majd a Szent Gellért Fórumba és együtt kiharcoljuk a győzelmet! 

Jegy, bérlet, belépés

Vasárnap lesz a családok nemzetközi világnapja. A jeles nap alkalmából klubunk kedvezményes családi jeggyel várja a szülőket és a gyerekeket. A családoknak ezen a napon elegendő egyetlen „C” szektoros jegyet váltaniuk, a család többi tagja egy-egy díjmentes belépőt kap mellé. Aki szeretné ezt a kedvezményt igénybe venni, az a stadion pénztárában tudja megváltani a belépőt, az ajánlat online vásárlásra nem érvényes, és 1 vagy 2 felnőtt és 1 vagy több gyermek, de maximum 6 fő belépését teszi lehetővé. A kedvezményes jegyet a vasárnap 17 órakor kezdődő Győr elleni bajnoki meccsre már mától meg lehet vásárolni a Szent Gellért Fórumban.

szeged3.jpg

Csapatunk szeretné megköszönni a hazai és idegenbeli mérkőzéseken is fergeteges támogatást adó szurkolóinknak az egész éves szurkolást, ezért mindenki számára ingyenes jegyet biztosítunk a teljes „B” szektorba. A 0 forintos, névre szóló jegyváltás ebben az esetben is kötelező mindenkinek. Ez a jegy a Szent Gellért Fórum pénztárában és online is kiváltható.

Az online jegyvásárláshoz kattintson ide.

Közvetítés

A mérkőzésről élő, szöveges tudósítással jelentkezünk itt, a klub hivatalos oldalán. A találkozót vasárnap este teljes egészében megtekinthetik a Youtube-csatornánkon.

 

 


2022/2023
Merkantil Bank Liga NB II.
29. forduló
2023.04.02. vasárnap
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
TISZAKÉCSKEI LC
Szent Gellért Fórum
2022/2023 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVTK 61
02. MTK BUDAPEST 60
03. GYIRMÓT FC GYŐR 48
04. FC AJKA 48
05. PMFC 48
06. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 46
07. SZOMBATHELYI HALADÁS 40
08. ETO FC GYŐR 39
09. BUDAFOKI MTE 38
10. SOROKSÁR SC 38
11. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 35
12. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 34
13. TISZAKÉCSKEI LC 34
14. AQVITAL FC CSÁKVÁR 33
15. BFC SIÓFOK 32
16. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 28
17. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28
18. SZENTLŐRINC 28
19. DOROGI FC 25
20. HR-RENT KOZÁRMISLERNY 19

Partnereink