Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

Heti program (42. hét)

2018.10.17. szerda
16:00
U14
MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC — SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
Hódmezővásárhely Városi Stadion
18:00
U15
MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC — SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018.10.20. szombat
09:00
U17
MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B — DAFC SZEGED
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
10:00
U14
MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport
DAFC SZEGED — SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
Szegedi Vasutas Sportpálya
11:00
U19
MLSZ U19 III. osztály Dél-Keleti csoport
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B — DAFC SZEGED
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
12:00
U15
MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport
DAFC SZEGED — SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
Szegedi Vasutas Sportpálya
12:00
U19
U-19 II. osztály
ÚFC — SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
12:00
U16
U-16 II. osztály
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A — SZEKSZÁRDI UFC
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
14:00
U17
U-17 II. osztály
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A — SZEKSZÁRDI UFC
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
ma!
10:00
U12
U-12 I. osztály Dél-Kelet
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B — SZOLNOKI MÁV UP. FC
Tápé ESK Sportpálya
11:30
U13
U-13 I. osztály Dél-Kelet
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B — SZOLNOKI MÁV UP. FC
Tápé ESK Sportpálya
14:00
Felnőtt
NB III. Közép csoport
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA — DUNAÚJVÁROS
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018/2019
NB III. Közép csoport
ma, 14:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA/DUNAÚJVÁROS
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. SZENTLŐRINC SE 24
02. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 23
03. DUNAÚJVÁROS 20
04. SZEOL SC 17
05. IVÁNCSA KSE 16
06. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 14
07. TAKSONY SE 14
08. KOZÁRMISLENY FC 14
09. SZEKSZÁRDI UFC 13
10. KECSKEMÉTI TE 13
11. FC DABAS 12
12. RÁKOSMENTE KSK 11
13. MAKÓ FC 10
14. PMFC 9
15. PAKSI FC II. 6
16. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5

Partnereink