Szántai tizenegyest védett a 88. percben.

Szekszárdi UFC - Szeged-Grosics Akadémia 1-0 (0-0)
Szekszárd, 100 néző. Vezette: Maml Zoltán (Nagy Márk, Rózsa Dávid).
Szekszárd: Rácz F. - Lékai, Füredi, Turi, Tóth D., Arena, Kvanduk, Dudás, Hegedűs, Lékó, Budai. Edző: Kvanduk János.
Szeged-GA: Szántai - Tóth G., Pászka (Bata, 68.), Zvara (Erdei, 62.), Máté, Moga, Cigan, Oláh, Zabari, Achim, Andorka. Edző: Joao Janeiro.

SZEKSZÁRDI UFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
1
1
VégeEz a meccs vége: a Szeged-GA kapufákig jutott, és hátrányból legalább egy pontot megmentett. Ikszelt a Szentlőrinc is a Honvéd II. vendégeként, és a Makó-SZEOL meccs vége is 1-1 lett, így minden maradt a régiben a tabellát illetően.
90. percMEGINT KAPUFA! Nincs szerencséje a Szeged-GA-nak! Oláh is a lécet találja el, három kapufát szerez a Szeged-GA!
87. percSZÁNTAI! Micsoda bravúr! Büntetőhöz jutott a Szekszárd, azonban Szántai megfogta a tizenegyest, marad az 1-1!
84. percNyom a Szeged-GA, amely megpróbálja megfordítani a meccset - ez persze helyet teremt a hazaiaknak a kontrákra.
81. percArena sárgul be a hazaiaktól.
79. percGÓÓÓL! Egyenlít a Szeged-GA! Máté sokadik helyzetét már gólra váltja, még bő tíz perc van a meccsből!
74. percErdei sárgul be a Szeged-GA-ból. Negyed órája maradt a csapatnak, hogy legalább egy pontot megmentsen! Időközben az éllovas szentlőrinc 1-1-re áll a Honvéd II. vendégeként, Makón pedig a megyei rangadón vezetnek a hazaiak a SZEOL ellen.
69. percGól, vezet a Szekszárd! Ez nem volt benne a meccsben, és most óriási szerencséje is volt a hazaiaknak, Tóth Tamás lövése valahogy becsorog, 1-0!
68. percÚjabb csere: Pászka helyére Bata áll be a Szeged-GA-ba.
66. percIsmét Tóth előtt adódik helyzet, de három védő is beledobja magát a lövésbe, blokkolnak.
63.percVáltoztat Joao Janeiro: a két kapufát szerzett Zvara helyére Erdei áll be.
56. percMoga fejeli a kapu fölé Pászka szabadrúgását - talán Tóth jobb helyzetben volt!
51. percCigan passzolt a teljesen üresen álló, ziccerben lévő Máténak, akit azonban a talaj tréfál meg - irányt változtat a labda, így oda a lehetőség. Nem sokkal később ismét Máté, ezúttal fejel, de Achim beadását fölébólintja.
46. percFolytatódik a meccs, egyik csapatban sem volt csere a szünetben.
SzünetPászka kapu fölött elzúgó szabadrúgása jelenti az első félidő utolsó momentumát. Két kapufáig jutott a Szeged-GA, de nincs meg a vezetés!
44 .percJobbról érkezik Hegedűs beadása, a hazaiak legélénkebb játékosának centerezését azonban szögletre üti Szántai. Turi kap sárgát, ez a meccs első figyelmeztetése.
39. percMáté ígéretes szabadrúgása vágódik le a sorfalról - sokadik szegedi szöglet következhet. Megint próbálkozhat Máté, de a szabadrúgását ujjheggyel tolja fölé a szekszárdi kapus, ez már veszélyesebb volt!
30. percZabari indul meg egy szabadrúgást követően Moga kifejelt labdájával, azonban a hazai kapus odaér, és felszedi előle a labdát. Hegedűs próbál kiprovokálni valamit a szegedi játékosoknál, egyelőre szabadrúgásokig jut - Szántainak kell újra védenie.
27. percEgy szekszárdi szöglet után Szántainak kell védenie, figyelni kell ezekre a pontrúgásokra! Nem sokkal később Pászka tekeri középre a labdát egy szabadrúgás után, de ezt kifejelik a hazaiak.
23. percTóth állít meg egy hazai kontrát, ami után szabadrúgást végezhetett el a Szekszárd. A lövés a bal kapufa mellett megy el, nem volt veszélyes - egyelőre ezek a pontrúgások, amik veszéylt jelenthetnek a szegedi kapura.
21.percMegint kapufa! Máté passza után Andorka lő, amit kiüt a hazaiak kapusa, Zvara a kipattanót megint a kapufára lövi! Nagyon nyom a Szeged-GA, de egyelőre két kapufáig jutott!
10. percEgy távoli lövésbe ér bele Hegedűs, akin irányt változtat a labda, de Szántait nem vicceli meg.
6. percKAPUFA! Itt az első komolyabb lehetőség, egy szöglet utáni felszabadítást követően Zvara bombája csattan a kapufán! Közel járt a vezető gólhoz a Szeged-GA!
2.percMáté előtt adódott az első lehetőség, de a kissé göröngyös pályán megpattant a labda, amely kiszámíthatatlanul pattog tovább - nincs belőle komoly helyzet.
1.percKöszöntjük olvasóinkat, remélhetőleg sikerül revansot vennie a Szeged-GA-nak a Szekszárd otthonában! Kiss szeles, borult időben kezdődött a meccs, a szegediek tiszta fehérben, a hazaiak sárga felsőben, fekete nadrágban játszanak ma.