Megye I: Négygólos siker a Tiszasziget ellen

Sokáig szoros volt, de végül fölényes győzelmet aratott a fiókcsapat a Tiszasziget SE ellen a Csongrád megyei első osztályú bajnokság 27. fordulójában.

A mérkőzés előtt mindössze 5 pont választotta el egymástól a tabellán a két csapatot, melyek találkozóján a mieink a Krnács (Pintér) - Rebők (Jernei), Dudás, Berde, Hoffmann (Kalmár), Fodor, Mannheim (Gyuris), Erdős, Lajkó, Zádori, Coroian összeállításban léptek pályára.

A 16. percben Erdős Márk szerezte meg a vezetést, ezután azonban közel egy órás gólcsend következett. A 75. percben Zádori Krisztián vette be a vendégek kapuját, nem sokkal később Lajkó András, majd a 84.minutumban Rebők Imre következett, így a vége 4-0 lett.

- Szép játékkal, jó labdatartás mellett sok helyzetet kidolgozva, megérdemelten nyertünk - mondta Popovics Pál vezetőedző. A csapat jelenleg a 4. helyen áll, 2 pontra a 3., de egy meccsel többet játszott Szentes mögött.