Megye I: 11 gólos győzelmet aratott a fiókcsapat

Inkább vízilabda, mint futball eredményt hozott fiókcsapatunk Mindszent elleni, vasárnapi fellépése a Csongrád megyei első osztályban. Az öt gólig jutó Zádori és a három találatos Obot vezetésével Popovics Pál együttese 11 gólt rámolt be a vendégeknek, akik erre 3-mal feleltek.

Krnács - Rebők, Hegedűs, Dudás, Fodor, Pászka, Zádori, Povázsai, Erdős, Hoffmann, Obot összeállítású együttesünk nem vette félvállról a gólgyártást az alsó középmezőnyhöz tartozó vendégek ellen. Hegedűs Martin a 2. percben indította be a nagyüzemi termelést, hozzá a szünetig Zádori Krisztián 3, Denis Samuel Obot 1 alkalommal csatlakozott, vagyis a 3 pont sorsával kapcsolatos, esetleges kérdések elég hamar eldőltek.
A második félidőben folytatódott a gólparádé, az 59. és a 75. perc között, vagyis 16 perc alatt nem kevesebb, mint 8 találat született. Ezt az időszakot a mieink 5-3-a hozták le Zádori 2, Erdős, Obot és Pászka góljaival. A szép befejezésről a 87. percben Obot gondoskodott, így a vége 11-3 lett.
- Jó edzés volt a csatároknak, a védők figyelmét felhívtam a koncentráció fontosságára - mondta Popovics Pál vezetőedző.