A szintén az NB II-ben szereplő Aqvital FC Csákvár ellen vívtuk első nyári felkészülési mérkőzésünket.
Az első félidőben Vágó Levente szöglet utáni fejesgóljával szereztük meg a vezetést, majd a második játékrészben Halmai Ádám találatával kétgólos előnyre tettünk szert. Innen állt fel és egyenlített a Csákvár, a mérkőzés vége 2-2 lett.
Felkészülési mérkőzés, Dabas, Wellis Sportpark, 50 néző
Aqvital FC Csákvár-Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2-2 (0-1)
Gólszerzők: Barkóczi, Bán illetve Vágó, Halmai
"Elkezdtük az edzőmérkőzések sorát, ez gyakorlatilag az első két hét munkájából adódott össze. Amit az első két héten gyakoroltunk az edzéseken, azokat szerettem volna viszontlátni ezen a meccsen. Ebben a periódusában a felkészülésnek ezeket kérem számon. Voltak jó momentumok, jó pillanatok, de nagyon sokat kell még dolgoznunk. Nagyon nagy hőség volt, nagyon nehéz volt a játékosoknak" - értékelt Laczkó Zsolt, csapatunk vezetőedzője.
Csapatunk legközelebb szerdán a Sándorfalva ellen játszik felkészülési mérkőzést.




