Óriási hőségben játszottuk le első edzőmeccsünket

731898325-1550544699805776-5335938895245649270-n.jpg

A szintén az NB II-ben szereplő Aqvital FC Csákvár ellen vívtuk első nyári felkészülési mérkőzésünket.

Az első félidőben Vágó Levente szöglet utáni fejesgóljával szereztük meg a vezetést, majd a második játékrészben Halmai Ádám találatával kétgólos előnyre tettünk szert. Innen állt fel és egyenlített a Csákvár, a mérkőzés vége 2-2 lett.

Felkészülési mérkőzés, Dabas, Wellis Sportpark, 50 néző
Aqvital FC Csákvár-Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2-2 (0-1)
Gólszerzők: Barkóczi, Bán illetve Vágó, Halmai

"Elkezdtük az edzőmérkőzések sorát, ez gyakorlatilag az első két hét munkájából adódott össze. Amit az első két héten gyakoroltunk az edzéseken, azokat szerettem volna viszontlátni ezen a meccsen. Ebben a periódusában a felkészülésnek ezeket kérem számon. Voltak jó momentumok, jó pillanatok, de nagyon sokat kell még dolgoznunk. Nagyon nagy hőség volt, nagyon nehéz volt a játékosoknak" - értékelt Laczkó Zsolt, csapatunk vezetőedzője.

Csapatunk legközelebb szerdán a Sándorfalva ellen játszik felkészülési mérkőzést.


2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink