Szerződést hosszabbítottunk Tóth Bencével

1736424673413.jpg
A korábbi válogatott hátvéd további két és fél évre kötelezte el magát klubunkhoz.

Tóth Bence 2022 nyarán igazolt a Szeged-Csanád Grosics Akadémiához, azóta pedig a védelem oszlopos tagjává vált. A 26 éves védő két és fél év alatt 77 tétmérkőzésen lépett pályára kék-feketében.

Örülök, hogy sikerült megegyezni. Boldog vagyok, mert egy igazi vidéki fellegvárban futballozhatok és a továbbiakban is segíthetem a csapatot a célok elérésében.” – nyilatkozta Tóth Bence, aki 2027 nyaráig hosszabbított.

Nagyon örülünk, hogy megtarthattunk egy korábbi válogatott játékost. Könnyen sikerült megállapodni, hiszen Bence is maradni akart. Az elmúlt években bizonyította, hogy lehet rá számítani, ezért az eddigi munkája elismeréseként hosszabbítottunk vele. Bízunk benne, hogy a jövőben sikereket érhetünk el közösen.” – mondta a hosszabbítás kapcsán Germán Tamás, a Szeged-Csanád GA csapatmenedzsere.


2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink