Erdélyi tornán jártak fiataljaink

sepsi.jpg
A Szeged-Csanád Grosics Akadémia veretlenül lett bronzérmes a sepsiszentgyörgyi Déli Harangszó utánpótlástornán.

„Szakmai és kulturális szempontból egyaránt hasznos tornán vagyunk túl. Csapatunkból és stábunkból többen is most jártak először Erdélyben. Jó volt megismerkedni a futballt építő sepsiszentgyörgyi közösséggel. Úgy gondolom, szépen képviseltük klubunkat és a szegedi stílust: veretlenül lettünk harmadikok. Az elődöntőben büntetőkkel maradtunk alul a Topolyával szemben, a bronzmeccsen magabiztos győzelmet arattunk a Vajdahunyad felett. Gólkirályt adtunk a tornának Nógrádi Gergő személyében. Örülünk, hogy részt vehettünk az eseményen. Bízom benne, hogy a jövőben mi is vendégül láthatjuk majd a Sepsiszentgyörgyöt.” – értékelte a tornát Herczeg Gábor, a Szeged-Csanád Grosics Akadémia utánpótlás szakmai vezetője.  

Déli Harangszó Utánpótlástorna, végeredmény:

1. Sepsi OSK
2. Topolya SC
3. Szeged-Csanád Grosics Akadémia
4. Vajdahunyad

További fotók a Sepsi OSK Facebook-oldalán:

 


2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink