Szakmai napot tartottunk

img-20231023-152230.jpg
A hagyományos pedagógia és a modern módszertan témakörében utánpótlás szakmai napot tartottunk. 

A Szeged-Csanád Grosics Akadémia utánpótlásedzőin kívül a partnerklubok szakemberei is részt vettek az eseményen: képviselte magát a Makó, a Hódmezővásárhely, a SZEOL, a DAFC, valamint a Móravárosi Kinizsi is.

A délelőtt során Karsai Károly, kollégiumunk igazgatója tartott egy bő másfél órás beszélgetést pedagógiáról az Erő, Szeretet, Józanság értékek mentén. Előadásában öt lépésben mutatta be a személyiség fejlesztését pedagógiai szempontból. A beszélgetést Szántai Levente, klubunk sportpszichológusa moderálta, aki szintén beleszőtt egy-két gondolatot a saját szakterületével kapcsolatban.

A délután folyamán bemutatkozott akadémiánk Masterclass programja, amelyben 32 kiemelt tehetség vesz részt az U14-től az U19-es korosztályig. Herczeg Gábor, a Szeged-Csanád Grosics Akadémia utánpótlás szakmai vezetője előbb felvázolta a programot és az aznapi edzéstervezetét, majd edzésbemutatót tartott Tápén.

„Jó kis nap volt, ami közelebb hozta a partnerklubokat hozzánk, Karsai tanár úr pedig végre egyszerre tudott a teljes stábbal találkozni és beszélgetni velük. Nagyon értékes gondolatok hangzottak el, amiket, azt gondolom alkalmazunk is a mindennapokban.” – értékelte a szakmai napot Herczeg Gábor.


2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink