Családias hangulatú évzáró – fotók!

bc5k2934.jpg
Családias hangulatú bankettel zárta le a szezont klubunk utánpótlása a Szent Gellért Fórumban.

Az évzárón oklevéllel köszöntöttük U17-es csapatunk játékosait, akik megnyerték az MLSZ Országos bajnokság „C” csoportját. U15-ös csapatunk tagjai bronzérmeket vehetett át, miután a harmadik helyen végeztek az MLSZ Országos Bajnokság Alap csoportjában. U14-es együttesünk megnyerte az Országos Alap Bajnokság Keleti csoportját és ezzel feljutott a kiemeltek közé. Kovács Péter tanítványai az évzárón vehették át a jól megérdemelt aranyérmeket. Az érmeket és az okleveleket Germán Tamás csapatmenedzser adta át.

A díjátadó ünnepséget követően barátságos grundfocival, asztaliteniszezéssel, teqballozással és lábtengózással folytatódott az évzáró, amely egy közös pizzázással ért véget.

Gémes Sándor fotó:



2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink