U19-es fiataljaink örök élménnyel gazdagodtak

348358867-986823102313910-4663182738421454165-n.jpg
U19-es csapatunk az MLSZ Országos Bajnokság "B" csoportjának utolsó fordulójában a Kisvárdát fogadta a Szent Gellért Fórum centerpályáján. Podonyi Norbert tanítványai Czékus Áron hajrában szerzett tizenegyesgóljának köszönhetően 1-1-es döntetlent értek el a stadionban.

"Először is szeretném megköszönni a vezetőségnek és mindenkinek, aki segédkezett abban, hogy az utolsó bajnoki mérkőzésünket a stadionban játszhassuk. Egy örök élmény lesz a srácoknak, remélhetőleg jó néhányuknak pedig plusz motivációt ad a jövőben, hogy minél többször játszhassanak majd itt. Egy nagyon kemény szezonon vagyunk túl, Magyarország legjobb csapataival játszhattunk. Eredményben sajnos nem zártunk sikeres évet, viszont játékban nagyon jól néztünk ki az egész idény során. Az utolsó mérkőzésen kiváltképpen élvezték a srácok a futballt, jó volt nézni őket! Egy 10-15 perces periódust leszámítva végig kontrolláltuk a találkozót. Megérdemelten tartottunk itthon egy pontot egy kiváló csapat ellen! Köszönöm a srácoknak ezt a szezont, jó pihenést mindenkinek!" – nyilatkozta Podonyi Norbert, a Szeged-Csanád GA U19-es csapatának vezetőedzője.

 


2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink