NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1
1
VÉGEEgyetlen apró figyelmetlenség elég volt ahhoz, hogy a nyírségiek pontot raboljanak tőlünk. Jövő héten az MTK ellen, este 6 órakor zárjuk az őszi szezont a Szent Gellért Fórumban.
90+1. percHaruna egymás után kétszer is a kapusba lőtte a labdát.
90. percMárkus kapott sárgát.
87. percOláh közelről lőtt, bravúrral védett Takács.
85. percGajdos fejelt a léc fölé.
80. percRamos helyett Kovács, Pekár helyett Oláh a vendégeknél a folytatásban.
75. percKundrák helyett Kővári, Szakály helyett Simon jött nálunk.
68. percCsősz helyére Márkus, Sigér helyére Gresó jött a vendégeknél.
66. percRúgattunk egy gólt az ellenféllel.... Szilágyi adta el a labdát, Ramos az üresen érkező Pantovicnak továbbított aki nem hibázott. 1–1.
64. percBíró helyett Haruna a pályán.
63. percAdamcsek helyett Pantovic a pályán a vendégeknél.
62. percFolyamatosan nyomás alatt tartjuk az ellenfél kapuját, legutóbb Gajdos bátor lövését ölelte magához a vendégek kapusa.
58. percTemesvári kapott sárgát.
55. percSzakály is letesztelte a nyírségi kapust, aki szögletre mentett.
48. percGajdos jobb oldalról adta be a labdát Bíró hét méterről lőtt fölé.
I. félidőHosszabítás nem volt az első 45 perc után.Nagy esélyt szalasztottunk el a meccs elején, vezethettünk volna, de kimaradt a büntetőnk. Az irányítást magunknál tartottuk, így teljesen megérdemelt a vezetésünk.
41. percSigér kapta a harmadik sárgát a vendégeknél.
35. percAz első komolyabb próbálkozás a vendégeknél: Pataki durrantotta fölé a labdát 22 méterről.
30. percGÓL! GÓL! GÓL! Szakály adta be a labdát Papp Áron pedig a bal alsó sarokba fejelte a labdát.1–0
28. percPekár kapta a második sárgát a vendégeknél, a kiugró Kundrákot buktatta.
24. percGajdós tűzte rá a labdát 22 méterről, megint a nyírségi kapusnak kellett nagyot védenie, szögletre tolta a labdát. A szöglet után megint Gajdos próbálkozott, most 10 méterről, centikkel a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret a labda.
21. percKundrák próbálkozott a tizenhatos sarkáról, a vendégek kapusának nem okozott gondot.
17. percDeutsch kapta az első sárgát a vendégeknél.
15. percBíró lövése egy méterrel tévesztette el a kaput.
12. percKundrák kapott sárga lapot.
5. percKihagytunk egy tizenegyest. Gajdos passza után Pappot buktatták a tizenhatoson belül. A jogos büntetőt Bíró a bal oldali lécre lőtte.
KEZDŐRÚGÁSA kezdőrúgást Ádám Martin, tízszeres magyar válogatott labdarúgó végezte el.
INFÓA meccset Erdős József vezeti, Buzás Balázs és Nagy Viktor segíti a munkáját.
Nyíregyháza Spartacus SCFejér – Farkas B., Szokol, Gengeliczki, Deutsch B. – Sigér Á., Csősz – Pekár, Pataki B., Ramos – Adamcsek.
SZEGED-CSANÁD GA KEZDŐCSAPATTakács J. – Könczey, Temesvári, Szilágyi, Tóth B. – Farkas A., Szakály D. – Papp Á., Gajdos, Kundrák – Bíró B.
14:45Köszöntjük kedves szurkolóinkat, hüvös, télies időben kezdődik az utolsó előtti hazai mérkőzésünk az őszi szezonban. A meccs tétje nem kicsi, ha nyer a csapatunk, akkor második heéyen zárhatja a fordulót.
INFÓA közvetítés 14 óra 45 perckor kezdődik.