Két korosztályunk is a helyszínen szurkolt a válogatottnak

313382057-656328232815109-7706905335589445817-n.jpg
Két korosztály képviselte a Szeged-Csanád Grosics Akadémiát vasárnap, a Magyarország-Görögország felkészülési mérkőzésen a Puskás Arénában.

Az U19-es és U17-es csapatunk játékosai a Puskás Arénában szurkoltak Dzsudzsák Balázs válogatottbeli búcsúmérkőzésén, amelyet Sallai Roland és Kalmár Zsolt góljainak köszönhetően 2-1-re megnyert a Nemzeti Tizenegy.

gorog.jpg

"Kiváló összetartó ereje volt ennek a programnak! A srácok közül többen is most voltak először a Puskás Arénában. Úgy gondolom, hogy nagy futballélménnyel gazdagodtak, főleg így, hogy 50 ezer néző előtt, parádés hangulatban a magyar csapat a hajrában megnyerte a meccset. Külön felhívtam a két korosztályunk tagjainak figyelmét, hogy ne csak szurkolóként nézzék a meccset, hanem próbálják elhelyezni magukat a pályán és figyeljék meg az ő posztjukon játszó magyar játékosok helyezkedését. Szakmai szempontból is hasznos volt a program." – fogalmazott Podonyi Norbert, az U19-es csapatunk vezetőedzője.

316337319-444603537641261-1460082241026179257-n.jpg

 


2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink