PMFC

SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
0
0
VÉGEIzgalmas döntetlent játszottunk a Pécs ellen, a második félidőben sokkal közelebb álltunka győzelemhez. A döntetlennel 4. helyen zártuk a 14. fordulót. Vasárnap a Diósgyőr ellen folytatjuka Szent Gellért Fórumban 15 órától.
90+2Farkas jön le és Sipos megy be.
INFOA játékvezető 2 percet hosszabít.
83. percHaruna helyett Daru, Papp helyett Rédling érkezik nálunk.
81. percGera lőtt kapura, de célt tévesztett, a túloldalon Szatmári passzát Haruna átengedte az üresen érkező Gajdonsak, aki a tizenhatoról nem talált kaput.
77. percKesztyűs helyett Terbe a pályán a hazaiaknál.
76. percKundrák helyett Szatmári jön nálunk.
71. percNikitscher kapott sárgát a Pécsből.
70. percHadaró 20 méteres lövését Takács fogta könnyedén.
68. percSimon ívelt be egy szabadrugást középről az ötös környékére, Temesvári csúsztatta kevéssel a kapufa mellé.
67. percNikitscher lövésébe dobta bele magát Simon, a tizenhatos vonalánál.
63. percKettőt cserélt a Pécs, Mayer helyett Gera Zalán, Harsányi helyett Svedyuk jött be.
61. percFarkas Aurél kapott sárgát.
60. percSokkal jobban kezdtük ellenfelünknél a második félidőt, a játék a térfélcsere óta a Pécs térfelén zajlott, több veszélyes helyzetünk is volt.
54. percKundrák a tizenhatos vonaláról lőtt, életerős lövése elkerülte a kaput.
53. percGajdos beadása magas volt Kundráknak, nem tudta fejjel kapu felé irányítani.
I. FélidőJó ritmusban kezdtük a mérkőzést, de a 20. perc után átvette az irányítást a Pécs és veszélyesebbek voltak kapura. Takács Jánosnak többször is bravúrt kellett bemuitatnia.
39. percKocsis 20 méterről lőtt a bal alsó felé, Takács nagyot védett.
33. percA szegedi kispad hevesebben reklamált, sárga lapot adott érte a bíró.
29. percKesztyűs középről, 20 méterről lött, a kellemetlen labdát Takács üggyel-bajjal maga elé ütötte, az ismétlésből a kapufa mellett szögletre pattant a labda. A szöglet után Kocsis lőtt kapura, de egy láb útját állta a labdának.
25. percHadaró a bal szögletzászlótól adott középre, két pécsi egymást zavarta, szögletre mentettünk. A szöglet után Harsányi a kapu fölé fejelt. Ezek most a Pécs percei, átvették a kezdeményezést.
19. percAz első veszélyesebb pécsi helyzet. A térfelünk közepésől ívelhettek be szabadrúgást a hazaiak, az ötösön belül nem sikerült labdához jutnia pécsi játékosnak, tisztázni tudtunk.
13. percEddig is aktívabbak voltunk támadásban, de most a vezetést is megszereztük majdnem. Haruna egy előrtett labdát fejjel Gajdos lábára tett rá, aki kapásból, jobbról, 14 méterről lőtt, a pécsi kapus a léc alól, bravúrral paskolta ki a labdát.
10. percTemesvári sarkára lépett rá a pécsi támadó, cipőcsere és egy kis ápolás után jöhet vissza védőnk.
6. percFarkas Aurél kanyarintott a félpályáról a kiugró Papp elé, egy kicsit hosszú volt a labda.
INFOA meccset Kárpály Mihály vezeti, a segítője Máyer Gábor, Kovács Gábor lesznek.
PÉCSI MFC KEZDŐCSAPATHelesfay – Mayer, Rácz L., Katona L., Hadaró – Szeles – Gera Z., Nikitscher, Kesztyűs, Harsányi I. – Tóth-Gábor.
SZEGED-CSANÁD GA KEZDŐCSAPATTakács J. – Könczey, Temesvári, Szilágyi Z., Tóth B. – Farkas A., Simon Á. – Papp Á., Gajdos, Kundrák – Haruna.
19:45Nyirkos, hűvös nagyon őszi időben kezdődik a mérkőzés, ahol az eddig veretlen, éllovas Pécsi MFC ellen játszunk televíziós mérkőzést. Jelenleg atabella 5. helyén állunk, de a kép csalóka, mert a fordulóban minden meccset lejátszottak már a mi mccsünkön kívül, a harmadik helyen álltunk tegnap délutánig a tabellán.
INFOA közvetítés 19 óra 45 perckor kezdődik.