Gajdos Zsolt gólja döntött

Végig domináltuk a mérkőzést, megérdemelt a sikerünk.

A hétközi forduló miatt vezetőedzőnk forgatott a csapaton, de ez egy pillanatig nem érződött a játékunkon. Az első perctől kezdve mi irányítottuk a mérkőzést, és futószalagon dolgoztuk a ki a helyzeteket. Az első 20 percben Rédling, Bíró és Gajdos is nagy helyzetet hagyott ki, a legaktívabb játékosunk, Kundrák pedig egy jogosnak tűnő büntetőt nem kapott meg.

Az első hazai akcióra 25 percet kellett várni, egy pillanatnyi megingás után a védelmünknek és Molnár-Farkas kapusnak közösen kellett tisztáznia. Ennyi jutott a hazaiaknak, merthogy ezután ismét mi támadtunk. A legtöbbször a félpályáig sem tudták felhozni, vagy felpasszolni a labdát. A 37. percben Bíró lábában maradt egy újabb gól, Halasi bravúrral fogta 5 méterről leadott lövését.

A 42. percben végre megtört a jég. Gajdos használta ki, hogy rosszul helyezkedtek előtte a védők, középre vitte és 14 méterről a kapu jobb oldalába lőtt. 0-1

A térfélcsere után az 50. percben Rédling ellen szabálytalankodtak a tizenhatoson belül, a jogos büntetőt Biró lőtte, de Halasi remekül érezte hova megy a labda és kiütötte a jobb alsó elől. A második játékrészre harcosabban jött ki a Tiszakécske, lényegesen többet próbálkoztak támadással, de jól zárt a védelmünk, sőt Molnár-Farkas kapus is bemutatott egy bravúrt. Az irányítást átvenni azonban nem tudták és becsülettel mentünk mi is kapura. A végén ugyan nyomtak a hazaiak, de komolyabb helyzetig nem jutottak.

Újabb győzelmével csapatunk a tabella 5. helyére jött fel, két pontra vagyunk az első helyzett Pécstől. Vasárnap 15 órától a Mosonmagyaróvárt fogadjuk a Szent Gellért Fórumba.

Aleksandar Stevanovic:  Az első félidőt nagyon jól kezdtük, ennek köszönhetően az eredmény is úgy alakult, ahogyan azt elvártuk. Ennek ellenére több helyzetet is kihagytunk, több góllal is vezethettünk volna. A második félidőben növelhettük volna előnyünket, de büntetőt is hibáztunk. Elégedettek lehetünk, hiszen egy nehéz ellenfél ellen sikerült nyerni.