TISZAKÉCSKEI LC

SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
0
1
VÉGENyomott a végén a Tiszakécske, de a védelmünk a helyén volt. Újabb győzelmünkkel már dobogó közelében vagyunk. Folytatás vasárnap 15 órától a Szent Gellért Fórumban.
89. percKundrák helyett Bitó és Gajdos helyett Haruna jött nálunk.
81. percSzakály rakta be a labdát a tizenhatoson belülre, de Kundrák és Gajdos egymást zavarta ziccerben.
80. percJön a hajrá, jön előpre a Tiszakécske, de egyelőre álljuk a sarat.
74. percVólent állt be Farkas N. helyére.
72. percPongrácz kapott sárgát.
70. percBíró Bence próbálkozott tizenhatról, de a lövés elkerülte a kaput. Ez volt az utolsó lehetősége a meccsen, mert Dobos érkezett csereként a helyére.
68. percErdei nagyon kellemetlenül, pattogósan, a lábak mellett lőtt kapura Molnár-Farkas ütötte ki a labdát bravúrral.
65. percBár többet támadnak a hazaiak, mint az első félidőben, de ez csak kiegynlítettebbé tette a meccset, az irányítást nem tudták átvenni.
57. percKettőt cserélünk, Szatmári helyett Szakály, Rédling helyett Sipos folytatja.
50. percRédlinggel szemben szabálytalankodtak a tizenhatoson belül, jogos büntetőhöz jutottunk, Bíró Bence állt a labda mögé, de Halasi remekül érezte meg hova lövi a labdát és kiütötte szögletre.
45. percA szünetben hármat cserélt a Tiszakécske Lovas helyére Kiss Norbert, Gyurján helyett Winkler, Balajti helyett Vachtler állt be.
I. FélidőIgazságtalan lett volna, ha nem vezetünk a szünetben, gyakorlatilag egykapuztunk 45 percen keresztül.
42. percGÓL! GÓL! GÓL! MEGTÖRT A JÉG VÉGRE! Gajdos használta ki, hogy rosszul helyezkedtek előtte a védők, középre vitte és 14 méterről a kapu jobb oldalába lőtt. 0-1
41. percEgy halvány kécskei próbálkozást hatástalanított könnyedén Molnár-Farkas.
37. percKundrák passzát Bíró kezelte le az ötösön háttal a kapunka, a védőjével együtt fordult kapu felé, lőtt, de HAlasi bravúrral védett.
36. percFolyamatosan támadutunk, de nem tudunk gólt lőni.
32. percGAjdos is távolról próbálkozott, nem a legéleterősebb lövése volt, de a mondás tartja magát: lövésből lesz a gól.
29. percKundrák 21 méterről másfél métert tévedett.
25. percAz első (!!!) kécskei támadás. egy pillanatnyi megingás után a védelmünknek és Molnár-Farkas kapusnak közösen kellett tisztáznia.
21. percSzatmári baloldali szögletét Gajdos bólinzotta centikkel a jobb alsó mellé.
20. percEgyértelmű fölényben játszunk, kapura is veszélyesek vagyunk és labdabirtoklás is a mi oldalunkra billen.
16. percGajdos passzát Bíró Bence lötte fölé, kicsit kisodródva 12 méterről.
11. percMi maradt ki. Nagyon szépen hoztuk fel a labdát, amit a kécskeiek csak nyomoztak. A végén Rédling elé került a labda, de 5 méterről fölé lőtt a fiatal támadónk.
5. percFormás támadásokat vezetünk, elsősorban Kundrák van elemében. A játékvezető egy véleményes helyzetben továbbot intett már, pedig igencsak tizenegyes "szagú" volt a helyzet.
JátékvezetőA meccset Nagy Norbert vezeti, Szilágyi Norbert és Baghy Csaba segíti a munkáját.
TISZAKÉCSKEI LC KEZDŐCSAPATHalasi– Balázs B., Máté, Végső, Farkas N.– Gyurján, Szekér Á., Erdei C., Lovas Zs.– Zamostny, Balajti
SZEGED-CSANÁD GA KEZDŐCSAPATMolnár-Farkas– Könczey, Vári, Szilágyi, Kővári– Farkas Aurél, Gajdos, Szatmári, Rédling–Bíró B., Kundrák
17:45Köszöntjük a kedves szurkolóinkat Tiszaklcskéről. A vasárnapi Budafok elleni győzelem után hétközi fordulóval folytatódik a bajnokság. Klubunk eddig három alkalommal találkozott a Tiszakécske együttesével: 2019 októberében közel 3000 néző előtt gólzáporos, 5-0-ás győzelmet arattunk a Szent Gellért Fórumban. 2021 nyarán 1-1-es döntetlen született Szegeden. Idén februárban játszottunk először Tiszakécskén, ahol szebbnél szebb gólokat szerezve 4-0-ra diadalmaskodtunk.
INFOA közvetítés 17 óra 45 perkor kezdődik.