Kettős győzelemmel nyerte a rájátszást U16-os csapatunk

20220608-124602.jpg
Bilic Igor együttese 5-0-ra nyert idegenben a Király SE ellen, így összesítésben 7-0-s sikerrel abszolválta az MLSZ U16-os kiemelt regionális rájátszást.


MLSZ U16-os kiemelt regionális rájátszás
Király SE – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0-5 (0-1) összesítésben 0-7
Szeged-Csanád GA: Rabi (Kenyeres a 46. p.) - Milencovici, Sándor, Boda, Botic (Nógrádi a 75. p.), Ördög (Kovács Ár. a 68. p.), Gera (Botta-Dukát a 68. p.), Simon M., Bozsik (Dianovszky a 68. p.), Budai (Vásárhelyi a 75. p.), Mikó (Pap a 75. p.). Edző: Igor Bilic. 
Gól: Milencovici (24.), Ördög (66.), Mikó (72.), Botta-Dukát 79., 90.).

Igor Bilic: – Ahogy az egész évben, mindkét osztályozó mérkőzésen is fegyelmezett jó játékot produkált a csapat. Erős, összetartó együttes lett belőlük. Mindenkinek gratulálok!

 


2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink