Feljutott az U17-es csapatunk!

Döntetlennel zárta a bajnokságot Ioan Patrascu és Korom Tibor csapata.

Nagy melegben és viharos erejű szélben rendezték az MLSZ Országos U-17-es bajnokság B csoportjának rangadóját Algyőn, ahol a harmadik helyezett Szeged-Csanád GA fogadta a negyedik helyen álló Diósgyőrt. Csapatunk jobban kezdte a mérkőzést, több komoly gólhelyzetet is kialakítottunk, de nem tudtuk bevenni az ellenfél kapuját. Erre jó lehetőség lett volna az a jogosnak tűnő tizenegyes, amelyet nem ítélt meg a játékvezető.
A játékrész második felében kijött a szorításból a DVTK, három nagy helyzet is adódott a miskolciak előtt, de védelmünk állta a sarat. A második félidőben is voltak helyzeteink, de nem sikerült a kapuba találni, így gól nélküli döntetlennel zárult a találkozó.

U17-es csapatunk harmadik helyen zárta a bajnokságot, így a következő szezonban egy osztállyal feljebb szerepelhet.

MLSZ Országos U17 "B " csoport, 14. forduló
Algyő Sportpálya, Vezette: Füri (Nemczov, Zsótér)
Szeged Csanád Grosics Akadémia - DVTK 0-0
Szeged-Csanád GA: Zelman (Wolland G. 46.) – Czékus, Léwang, Sándor, Bácsi, Dudás, Murár, Maronyai, Gál, Mahler (Nagy S. 49.), Kerekes (Kilin 74.). Edzők: Ioan Patrascu, Korom Tibor.

Korom Tibor: – Gratulálunk a csapat egész éves szerepléséhez és a feljutáshoz!

 

 


2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink