SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
0
2
INFOA játékvezető 2 percet hosszabít.
90. percHorváth Krisztofer helyett Dobronoky a pályán nálunk.
89. percPejovic kapott egy sárgát.
87. percVitálist váltja Erdei a Győrben
78. percGÓL! GÓL! GÓL! Horváth Krisztofer a gólja után Kóródinak adott gólpaszt, aki 3 méterről vette be a győri kaput.
72. percHorváth szabadrúgását fogja a győri kapus.
68. percGÓL! GÓL! GÓL! Farkas, majd Gajdos volt a labda útja, utóbbi mesteri passzal hozta játékba a leshatáron Horváth Krisztofert, aki 11 méterről a kapuba lőtt. 0-1
67. percAz első két cserénk: Gréczi helyett Gajdos, Dobos helyett Kóródi a pályán.
66. percFarkas laposan lőtt, a győri kapus védett.
60. percTovábbra is eseményszegény a mérkőzés, ha így marad, a kapusok meg fognak fázni.
56. percBacsa helyett Priskin a győri csapatban.
50. percFodor is besárgult az ETO-ban.
49. percÓdór kapta az első sárgát a csapatunkból.
46. percCserélt a Győr, Vernes jön be, Berki megy le.
I. FélidőNem ezt a félidőt fogják emlegetni a szurkolók a helyzetek és az izgalom miatt. Teljesen reális 0-0 az eredmény, bár nekünk volt több helyzetünk. A játékosok az öltözőbe, a szerencsésebb nézők a melegedőbe mentek.
36. percA győri Kovács kapott jó labdát a jobb oldalon, a visszapasszolt Óvárinak, aki a kapu fölé lőtt.
33. percBaloldali győri támadás égén öten is megszerezhették volna a labdát az alapvonalnál, de végül Molnár-F. kapus kezében köt az ki.
30. percSimon zavartalanul fejelhetett 8 méterről egy szabadrúgás után, de nem talált kaput.
29. percBagi kapta a Győr és a meccs első sárgáját.
20. percHorváth Krisztofer 22 méteres szabadrúgását a győri kapus bravúrral tolta szögletre.
16. percEgy győri szabadrúgást Vitális 30 méterről lapossan lőtt, Fodor belepiszkált, de Molnár F. Tamás a helyén volt.
15. percTúl sok izgalom nem volt a mérkőzésen eddig-leszámítva, hogy feltámadt a szél, ami még kellemetlenebbé tette a hideget.
6. percHorváth Krisztofer távoli lövése volt az első kisebb helyzet í meccsen.
INFOPillók Ádám vezeti a meccset, a munkáját Kulman Tamás és Szilágyi Norbert segítik majd
ETO FC GYŐR KEZDŐCSAPATFadgyas – Kovács K., Csonka, Fodor, Forgács – Bagi, Kiss M., Berki, Vitális – Bacsa, Óvári
SZEGED-CSANÁD GA KEZDŐCSAPATMolnár T. – Ódor, Temesvári, Pejovic, Kővári – Simon Á., Kovács M., Farkas A., Dobos – Horváth K., Gréczi.
12:45Köszöntjük a szurkolóinkat Győrből, ahol az idei év utolsó idegenbeli mérkőzésre készülünk az ETO Parkban. Nyirkos, hüvös idő, és nagyjából 150 néző várja a csapatokat.