DVTK
2
1
INFOA játékvezető 5 percet hosszabít.
89. percTemesvári félfordulat után lőtt mellé.
86. percZsolnai helyére Bertu
84. percDaru egy kiugratás után Póser kapussal ütközött, aki lent maradt a földön. Szerencsére nem történt nagyobb baj
82. percTemesvári akart felszabadítani, eltalálta Simon fejét, akiről veszélyesen ment a labda a jobb alsósarok felé, de szöglet lett. Simon nem kicsit kapott, már az is csoda, hogy lábra állt utána, pláne, hogy vissza is jött a pályára.
80. percHorváth Krisztofer helyett Lestyán és Haruna helyett Daru érkezik nálunk.
77. percHorváth érkezik Hornyák helyére a vendégeknél.
75. percInkább a diósgyőriek akarata érvényesül a mérkőzésen.
67. percGréczi le, Dobos be a csapatunknál.
66. percMolnár 28 méterről bátran, nem sokkal fölé.
61. percTemesvári egy szöglet után fejelt, kicsivel mellé.
58. percKóródi helyett érkezik Gajdos nálunk.
57. percSzépítettek a vendégek. Szatmári előlmaradt egy szöglet után, mjad Bokros lekészítette neki a labdát, a védő pedig a 16-os vonaláról úgy lőtte a kapuba, hogy az egy védőn megpattanva becsapta Molnárt, 2–1.
48. percSzűcs közeli bólintását védte Molnár.
47. percJurek kapott a hosszú ötösön remek labdát, ám nem lőtt, inkább visszafelé passzolt.
46. percHármat cserélt a Diósgyőr: érkezik Jurek, Hornyák és Bokros a Bárdos, Kocsis D. és Szeles trió helyett.
I. FélidőKüzdelmes mérkőzésen volt két nagyszerű percünk, ebben a két percben két gólt is szereztünk! Nem érdemtelenül vezetünk!
38. percHaruna óriási passza után Gréczi egyészen közel vihette a labdát Póserhez, ám gyengén mellélőtt.
35. percSzöglet után Könyves fejesét fogta Molnár F. kapus.
33. percJobb oldali beadás után Molnár G. csúsztatott egy méterrel a jobb felső sarok fölé.
25. percGÓL! GÓL! GÓL! DE MEKKORA GÓL! Németh Krisztofer 30 méterről hatalmas gólt lőtt. 2-0
24. percBárdos kapott sárga lapot a DVTK-ból.
23. percGÓL! GÓL! GÓL! Kovács adott nagyszerű labdát Kővárinak a bal oldalon a tizenhatoson belülről a jobb alsó sarokba lőtt. 1-0
16. percÓdor jobb oldali éles beadása után nehezen mentettek a védők.
15. percInkább a küzdelem, semmint a szép és jó játék dominál.
6. percÓdor kapja az első sárgalapot szegedi oldalon és a meccsen is.
2. percEgy jócskán fölészálló DVTK kisérlet az első helyzet a mérkőzésen.
INFOA kezdőrugást a három olimpiát megjárt, a legutóbbi, idei nyári játékokon hetedik helyen végző Nagy Péter, a Szegedi Lelkesedés SK súlyemelője végezte el.
INFOKlubunk idén ünnepli megalakulásának 10. évét. Erre az eseményre egy jubileumi pólót készítettünk, amit most 11 szerencsé szurkolónak adtak od a akezdőcsapat tagjai.
INFOA meccset Szőts Gergely vezeti, Medovarszki János, Csatári Tibor segítik a munkáját.
DVTK KEZDŐCSAPATPóser – Polgár K., Szatmári, Szűcs K., Bárdos – Szeles, Oláh B. – Kocsis D., Molnár G., Zsolnai – Könyves
SZEGED-CSANÁD GA KEZDŐCSAPATMolnár F. – Ódor, Temesvári, Pejovic, Kővári – Simon Á., Kovács M. – Gréczi, Horváth K., Kóródi – Haruna.
16:45Kellemes késő őszi idő várja a szurkolókat a DVTK elleni rangadón. Örömmel látjuk, hogy sokan jöttek biztatni bennünket.
INFOA közvetítés 16 óra 45 perckor kezdődik.