BUDAÖRS

SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
1
4
VÉGEVégig fölényben játszottunk, és most a gólzsák is kiszakadt! Folytatás szombaton a Kelen SC ellen a kupában.
INFOA játékvezető 2 percet hosszabbít.
88. percKettős csere nálunk, Horváth Krisztofer helyére Farkas Aurél, Kovács Milán helyére Dobronoky Viktor áll.
86. percGÓL! GÓL! GÓL! Horváth remek passza után Kóródi Sándor Csikar szögból lövi a negyedik gólunkat. 1-4
80. percCsere nálunk: a mezőny legjobbja Dobos Áron kap pihenőt, Kóródi Nándor áll a helyére.
79. percHorváth Roland rúg oda Dobosnak, a meccs első sárgáját kapja.
73. percHaruna Jammeh helyére Gajdos Zsolt áll be nálunk.
72. percGÓL! GÓL! GÓL! Molnár kirúgása a tulsó tizenhatos előteréig szállt, Haruna nagyot küzdött a labdáért, ami Gréczi elé került tiszta helyzetbe és nem is hibázott. (1-3)
67. percÚjabb két hazai csere: Vankó Imre helyére Horváth Roland, Pintér Dominik helyére pedig Kapronczai Gergely áll.
64. percGÓL! GÓL! GÓL! Haruna a balra induló kapussal ellentétes irányba a jobb alsóba lő. (1-2)
63. percDobos a frissen beállt Gyuráczot futja meg, aki szabálytalankodik vele szemben a tizenhatoson belül. Jogos büntető.
60. percHármas csere a hazaiaknál, Márkus Tibor hármat is cserél: Fényes Szabolcs helyén Gyurácz András, Molnár Csaba helyén Petneházi Márk, Lengyel Béla helyén Bognár Dávid folytatja.
58. percHaruna lőtt fölé Dobos passza után 6 méterről.
56. percTóth hibázik nagyot, majdnem a saját kapujába üti a labdát egy szögletet követően.
55. percSzöglet végén Simon fejel fölé, majd Dobos ziccerben leadott lövését védi Tóth.
50. percGÓL! GÓL! GÓL! Dobos Áron egyéni akcíó végén lő kapura 15 méterről, az egyik védőn megpattanó labda átszáll Tóth feje fölött és a kapuban köt ki. (1-1)
I. FélidőEgy egész mérkőzésre való helyzetünk maradt ki, a Budaörs négy támadásból egyszer betalált.... innen folytatjuk.
41. percSajbán veszélyeztette fejjel a szegedi kaput.
40. percAz iramra továbbra sem lehet panasz, de a helyzetek száma megcsappant a félidő végére. A játékot továbbra is mi irányítjuk.
31. percHorváth "kavargatott" a tizenhatoson belül, kapura lőtt, néhány centi hiányzott a gólhoz...
30. percHosszú idő után az első hazai helyzet. Szöglet uán Zsidai fejelt nem sokkal fölé.
23. percSzép kontra után Haruna későn passzolt Dobosnak, oda lett a helyzet.
18. percHaruna fejelt néhány centivel fölé.
17. percMegint Horváth, most 17 méterről, ismét egy Tóth bravúr. Horváth össztűz alatt tartja a budaőrsi kaput, ez volt a negyedik kaput eltaló próbálkozásunk.
15. percDobos távoli kisérleténél megint Tóthnak kellett védenie, ismét bravúrral tette ezt,
10. percHaruna ugratta ki remekül Horváthot, Tóth nagy bravúrral védett.
8. percHorváth kínálta meg 30 méterről Tóth kapust egy lővéssel, aki biztosan fogta a labdát.
5. percVezet a Budaörs... Vankó kapott labdát 14 méterre a szegedi kaputól, a és a jobb alsó sarkba lőtt. (1-0)
5. percSimon lövését kellett védenie Tóth Gábor kapusnak.
3. percDobos kapott remek kiugratást a félpályánál, ziccerbe mehetett, a játékvezető azonban a partjelző intésére lest jelzett, így hiába lőtt a hálóba Dobos. Még az egyvonaltol is messze volt...
JátékvezetőkA meccset Szigetvári Márk vezeti, segítője Varga Gábor, Márkus Péter péter lesz.
BUDAÖRS KEZDŐTóth G. – Menyhárt, Fényes, Kékesi, Pintér D. – Molnár Cs., Lengyel, Zsidai, Sajbán M. – Halmai Á., Vankó
SZEGED-CSANÁD GA KEZDŐMolnár-Farkas – Ódor, Temesvári, Kővári, Gréczi – Simon Á. – Dobos, Kovács Milán, Horváth K. – Jammeh, Pejovic.
15:46A nagyon szépen felújított Büdaörsi Városi Stadionból köszöntjük a szurkolóinkat. Igazi késő őszi időben kezdődik rövidesen a Büdaörs ellni mérkőzésünk.
INFOA közvetítés 15 óra 45 perckor kezdődik.