SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
SZENTLŐRINC
0
1
VÉGEGyakorlatilag végig mi támadtunk a mérkőzésen, az ellenfél a négy helyzetéből egyet kihasznált és nyert. Szerdán a Budaörs ellen folytatjuk idegenben.
90+3. percMarian Sluka vezetőedző is sárgát kapott a szentlőrinci kispadon.
INFOA játékvezető 5 percet hosszabít.
90+1. percNagy Zsombor jön Biben helyett.
87. percMohl helyett Kővári érkezett nálunk.
86. percMervó egymás után kétszer is a fellazult szegedi védelemmel szemben mehetett ziccerben, mindkétszer Molnár védett hatalmas bravúrral.
81. percSzép szegedi akció végén Kovács Milán futtából nagy erővel lőtt a kapőuba, a játékvezető azonban les címén érvénytelenítette a gólt. A visszajátszás nem biztos, hogy ezt mutatja majd... A kispadon felháborodottan reklamáló edzőnk, Bekim Kapic kapott sárgát.
75. percGrumic helyett jön Mervó Bence, Sinanovic helyett Bányai érkezik a Szentlőrincbe.
74. percTamás egy szabélytalanságért, Grumic pedig időhúzásért kapott sárgát a vendégeknél.
73. percÓdor helyett jött Kóródi, és Horváth helyett Lestyán érkezett nálunk.
63. percHorváth passza után Gréczi lépett be tizenhatoson belülre, de a lövése nem talált kaput.
61. percHarsányi helyett Kiss-Szemán és Kovács Máté helyett Török érkezett a vendégeknél.
60. percGajdossal szemben Erdélyi szabálytalankodott, amiért sárgát kapott. A 17 méteres szabadrúgást a sértett végezte el, a sorfalról szögletre pattant.
55. percAz irányítás továbbra is nálunk, a Szentlőrinc annyit játszik, amennyit engedünk, de tömörülő védelemmel nem tudunk mit kezdeni.
46. percKettőt cseréltünk a szünetben. Germán helyett Haruna és Dobos Gréczi érkezett.
I. FÉLIDŐAz első féidőben végig mi itányítottunk, de a hajrában a két helyzetéből az egyiket kihasználó Szentlőrinc vezet. Valamit ki kell találni a tömörülő védelem ellen.
45. percHorváth szabadrúgása után Kovács Milán a hosszún rosszul találta el a labdát, oda is lett a helyzet.
43. percVezete a Szentlőrinc. Nem sikerült felszabadítania védőknek, Grumic Miroslav a lábak között előtte a labdát, ami a kapu jobb oldalában kötött ki. (0-1)
35. percTovábbra is mi irányítjuk a játékot, de a rendkívül jól tömörülő Szentlőrinc ellen nincs könnyű dolgunk.
28. percNyomás alatt tartottuk a Szentlőrinc kapuját ismét. A tizenhatos környékén egy támadásból több helyzetet is kialakítottunk, végül Kovács Milán fejjel Doboshoz adott, aki nagy erővel a kapu fölé lőtt.
20. percÚjra Dobos. Most 20 méterről lött, a lövése megpattant, Prokop kapus üggyel bajjal, de bravúrral mentett. Nagy helyzet volt.
15. percSokkal jobban kezdtük a mérkőzést, szemre is szép támadásokat vezetünk. Határozottan jót tett a játékunknak Horváth Krisztofer érkezése.
12. percA szöglet után Germán próbálkozott fejjel, de Prokop kapus könnyen hárított.
11. percMegint Dobos. Gajdosnak adott jó labdát, de ő 11 méterről a kapust lőtte lábon. Szöglet.
8. percAz első vendéghelyzet. Szinanovics balról adott be, ez a labda is elment mindenki előtt az ötös vonalában.
6. percIsmét Horváth indult az akció, Germánnak paszolt, egy kicsit hosszan, a csapatkapitány még az alapvonalról visszakanalazta, de nem volt érkező.
4. percA szöglet után Horváth Krisztofer centerezését Gajdos vágta fölé.
3. percDobos Áron kapott remek labdát, amit bevitt a tizenhatora, a lövésébe beleléptek, így szögletre vágódott a labda.
INFOA mérkőzés Takács Tamás vezeti, segítői Belicza Bence, Tőkés Róbert lesznek majd.
Szentlőrinc kezdőcsapatProkop – Erdélyi, Tamás L., Keresztes, Németh M. – Havas, Kovács M. – Harsányi, Biben, Sinanovics – Grumic
SZEGED-CSANÁD GA KEZDŐCSAPATMolnár F. – Ódor, Tóth G., Temesvári, Mohl – Simon Á., Kovács M. – Dobos Á., Germán, Horváth K. – Gajdos
17:52Miroszlav Grumics ismerősként lépett be a Szent Gellért Fórumba, nyáron igazolt Szentlőrincre. Érdemes megemlíteni Mervó Bencét, aki a magyar labdarúgás egyik nagy ígérete volt, hosszú ideig külföldön próbálkozott, most Szentlőrcre a hét elején igazolt.
17:50Remek időben kezdődik a meccs, nem úgy, mint amikor legutóbb Szentlőrincen találkozott a két csapat. Akkor emtsző hidegben hóesésben, játékra alkalmatlan pályán 2-1-re kikaptunk.
16:45Köszöntünk mindenkit a Szent Gellért Fórumból.
INFOA közvetítés 16 óra 45 perckor kezdődik.