A Haladás ellen zárjuk az augusztust

szeged-haladas-foto-frank-yvette5-960px.jpg
Vasárnap 19 órakor Szombathelyen lépünk pályára.

Stabil védelmek találkoznak

Az idei bajnokságban még veretlen, két győzelemmel és három döntetlennel a tabellán hetedik helyen álló Haladás ellen folytatjuk a bajnokságot. Ha csak a táblázatot nézzük is rangadóról beszélhetünk, mivel csapatunk egy ponttal kevesebbet gyűjtve egy helyezéssel van a szombathelyiek mögött a tabellán. Két rendkívül stabil védelemmel bíró csapat találkozik, a szombathelyiek eddig két gólt kaptak, nekünk pedig háromszor tudtak betalálni a kapunkba.

Megvannak a saját céljaink

Dragan Vukmir is a két csapat védekezéséről beszélt a találkozó előtt. - Minden meccs más, a Haladás kapta a legkevesebb gólt a bajnokságban, és nekünk is most az lesz a célunk, hogy lehetőleg ne találjon be a Szombathely. Az előző két meccs megtanított arra, hogy még inkább türelmesnek kell lennünk. Az évből eltelt időszak eredményei alapján a Szegedre már fokozottabban figyelnek, de abban azért bízom, hogy a szombathelyi gárda nem lesz olyan deffenzív, mint az előző ellenfeleink, és akkor lesz területünk. Megvannak a saját céljainkat, ezek felé kell haladnunk- mondta a mester.

Csapatunk már szombaton elutazott az ország túlsó szegletébe, az éjszakát Bükfürdőn töltötték, ahonnan a meccs előtt mennek majd be a Haladás arénájába.

bc5k6246.jpg

A Haladás a harmadik győzelmére hajt

„Győzelemre fel!”-ezzel a címmel jelent meg a Haladás hivatalos oldalán a vasárnapi meccs beharangozója. A csapat vezetőedzője nem is titkolja: nyerni szeretnének ellenünk. – Masszív, jó csapat a Szeged, több jó játékosa van, ismét elmondhatjuk, hogy nehéz meccs vár ránk. Az elmúlt évek és az idei bajnokság tapasztalata alapján egyik csapat sem biztosra a másik ellen, minden egyes pontért, minden egyes győzelemért meg kell dolgozni. De mi úgy készülünk és nem is lehet más célunk – mint a három pont megszerzése. A csapat egyre jobban próbálja elsajátítani, amit a szakmai stáb kér tőle hiszem, hogy eredményesek leszünk- nyilatkozta Németh Szabolcs, a Haladás vezetőedzője a klub honlapjának.

Csapatunkból többen ismerősként érkeznek Szombathelyre, Mohl Dávid, Simon Ádám, Gajdos Zsolt és másodedzőnk, Andorka Péter korábban a Haladást erősítette.

210822-1024-dcs-1.jpg

Hasznos információ 

A Haladás arénája a Rohonci út 3 alatt van. A stadion pénztárai 16 órakor nyitnak, jegyvásárláshoz 18 év felett védettségi igazolvány és személyi igazolvány bemutatása szükséges. Tizennyolc alattiak – életkoruk igazolása után – védettségi igazolvánnyal rendelkező felnőtt kíséretében léphetnek a stadionba.

 ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

 


2025/2026
Merkantil Bank Liga
28. forduló
2026.05.03. vasárnap, 17:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
BUDAPEST HONVÉD FC
Szent Gellért Fórum
JEGYVÁSÁRLÁS
2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 58
02. BUDAPEST HONVÉD FC 54
03. KECSKEMÉTI TE 48
04. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 43
05. AQVITAL FC CSÁKVÁR 40
06. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
07. HR-RENT KOZÁRMISLENY 39
08. KARCAGI SC 35
09. BVSC-ZUGLÓ 34
10. FC AJKA 33
11. TISZAKÉCSKEI LC 33
12. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 32
13. SOROKSÁR SC 26
14. BUDAFOKI MTE 25
15. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 25
16. SZENTLŐRINC 24

Partnereink