BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA
0
1
VÉGEKRÓNIKÁBA ILLŐ GYŐZELEM! Először nyert csapatunk Békéscsabán! Utoljára 30 éve nyert szegedi csapat Békéscsabán!
90+3. percKóródi 20 méterről fölé, majd Lestyán is hasonlóan. A lényeg, hogy a a labda nálunk marad, sőt szöglettel jöhetünk!
90. percLetelt a rendes játékidő. Nyom a Békéscsaba, de jól zárunk!
87. percGránicz hatalmas helyzetben az oldalhálót találja el.
86. percKovács került ajtóa-ablakhelyzetbe, ám ütközött a kapussal, színészkedésért megkapta a sárga lapját.
84. percA remekül küzdő Dobronokyt váltja Lestyán.
84. percTóth reklamálásért kapott sárgát.
81. percKővári is kapott egy sárgát-sokat viszunk haza ebből Békéscsabáról.
80. percPuskás helyett Ilyés a Békéscsabában.
79. percTaktikai szabálytalanság után Farkas kapott sárgát tőlünk.
78. percKóródi iramodott meg a jobb oldalon, ziccerig vitte a labdát, centerezett de Krnács óriási bravúrral lábbal védett, Dobronoky pedig nem érte már el így.
76. percSimon helyett Farkas és Gajdos helyett Kóródi érkezik csapatunkba.
73. percGránicz lőtt 15 méterről, a labda egy védőn megpattanva kapu fölé szállt.
70. percA gól után a hazaiak nyomtak, de a szegedi védelem jól zárt. Közben villámlik és egyre jobban fúj a szél-reméljük megusszuk vihar nélkül. Na meg kapott gól nélkül.
69. percNagy Sándort Kovács Ádám váltotta a lila-fehéreknél.
66. percVarga Szabolcs tört be a 16-oson belülre, középre tolta a labdát, ám Ódor az utolsó pillanatban mentett.
63. percKettős csere nálunk: Gréczi helyett Kővári, Germán helyett Haruna a pályán.
61. percGÓL! GÓL! GÓL! A büntetőt Germán nagy erővel a jobb felső sarokba bombázta, 0–1.
58. percA labdára kimozduló Krnács tarolta le Temesvárit, amiért büntetőt adott a játékvezető.
57. percSzáporoznak a szegedi helyzetek, de a csabai védők mindannyiszor szögletre mentenek.
56. percLukács helyett Máris érkezik a hazaiaknál.
53. percLukács kapott sárga lapot.
52. percGermán 20 méteres szabadrúgását Krnács fogta biztos kézzel.
51. percHorváth kapott sárga lapot a csabaiaknál.
48. percMiénk a második félidő első helyzete. Szabadrúgás után a tizenhatoson belül Temesvári csúsztatta meg a labdát, de Gajdosnak hosszú volt az.
46. percPauditsot Gránicz váltotta a hazaiaknál.
I FÉLIDŐVége az első játékrésznek. Inkább csapatunk volt fölényben, a nagyobb helyzetek is nálunk voltak. Az iram remek és a játékunk is "jól mutat". Minden esélyünk megvan egy jó eredményre.
45+2. percSzegedi szöglet után Simonba szálltak bele a tizenhatoson belül. Ha lenne az NB II-ben VAR, akkor valószínűleg nem csak kirúgással folytatódott volna a játék...
45. percNAgy beadása suhant el a csabai lábak előtt.
35. percRemek iramú a mérkőzés és helyzetek is vannak, továbbra is veszélyesebbek vagyunk.
29. percHorváth lövése a jobb kapufa tövénél hagyta el a pályát.
24. percÚjabb szép helyzet nálunk! Kovács Milán 22 méterről laposan lőtt, ismét Krnácsnak kellett védenie.
22. percSimon Ádám kapta a meccs első, és a szezon első szegedi sárgáját.
15. percSokkal veszélyesebben játszunk, ha egy kis szerencsénk van Gréczi lövésénél, már itt lenne a vezetés is....
11. percGajdos szöglete után Krnács a mezőnybe öklözte mezőnybe a labdát.
9. percMI MARADT KI!!!! Gréczi cselezte magát a tizenhatos közelébe, nem támadták, 17 méterről lőtt, a felsőlécet találta el.
7. percAlbert kapta a meccs első békéscsabai sárgáját.
5. percNagyon pörgősen kezdődött a mérkőzés, helyzet is akadt mindkét oldalon, egy hajszállal talán aktívabbak vagyunk támadásban a csabaiaknál.
KEZDŐDIK A MÉRKŐZÉSPályán a csapatok, rövidesen kezdődik a meccs! A csbai lelátókon is zúg a HAJRÁ SZEGED! Nagyon sok szurkoló érkezett Szegedről a rangadóra.
A JÁTÉKVEZETŐK NÉVSORAJátékvezető: Takács János Asszisztensek: Szilágyi Norbert, Tőkés Róbert Tartalék játékvezető: Nazsa Tamás
BÉKÉSCSABA KEZDŐCSAPATABékéscsaba: Krnács Richárd, Nagy Sándor, Lukács Raymond Barna, Mikló Roland, Fazekas Lóránt, Albert István, Varga Szabolcs, Bora György, Horváth Péter, Puskás Gábor Sándor, Paudits Patrik. Cserék: Winter Dániel, Farkas Márk, Kitl Miklós, Gránicz Patrik, Borbély Bence Boldizsár, Máris Dominik, Ilyés Tamás, Kovács Ádám Tibor, Sipaki Patrik Martin. Vezetőedző: Preisinger Sándor
SZEGED KEZDŐCSAPATASzeged: Molnár-Farkas Tamás, Ódor Máté, Tóth Gábor, Germán Tamás, Gajdos Zsolt, Temesvári Attila, Mohl Dávid, Simon Ádám, Kovács Milán, Gréczi Márton Péter, Dobronoky Viktor. Cserék: Bitó Martin, Farkas Aurél, Murár András, Dobos Áron, Ásványi Balázs, Kővári Róbert, Lestyán Lionel, Kóródi Nándor, Jammeh Haruna. Vezetőedző: Dragan Vukmir
18:45Köszöntünk mindenkit, rövidesen kezdődik az év első meccse, egy vérbeli rangadó Békéscsabán.
INFOA közvetítés a mérkőzés kezdete előtt 15 perccel indul.