U-15: Győzelem a rájátszásban!

A Szeged-Csanád Grosics Akadémia U-15-ös csapata 2-0-ra legyőzte idegenben a Sajóvölgye Focisulit, így készülhet a rájátszás következő fordulójára.

MLSZ U-15 Rájátszás, 1. forduló
Sajóvölgye Focisuli – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0-2 (0-1)
Putnok, Elek Ákos Utánpótlás Központ. Vezette: Tóth Tamás (Vilmányi Simon, Szűcs László).
Szeged-Csanád Grosics Akadémia: Balogh – Szabó, Botic, Sándor, Boda (Simon 46.), Milencovici (Árva 72.), Egri, Ördög (Gera 58.), Borszéki, Mikó, Budai. Vezetőedző: Bilic Igor.
Gól: Borszéki (27.), Egri (47.).

Bilic Igor: – Elég nehéz mérkőzés volt, hiszen messzire kellett utaznunk és nem ismertük az ellenfelet. Fizikálisan erős csapattal mérkőztünk, de sikerült a saját játékunkat játszanunk. Sok helyzetet teremtettünk és sikerült két szép gólt szereznünk. Jobb helyzetkihasználással még nagyobb arányú győzelmet arathattunk volna. Holnaptól már a következő mérkőzésre készülünk.

A Szeged-Csanád GA U-15-ös csapata jövő hétvégén a Dunakanyar Szentendrével játszik idegenben. A továbbjutásról ezúttal is egy mérkőzés dönt. A Pest megyeiek az előző fordulóban a Loki Focisuli vendégeként nyertek 3-2-re.


2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink