Gajdos Zsolttal szerződést hosszabbítottunk

gajdos-zsolt2.jpg
Házi gólkirályunk újabb két évre kötelezte el magát.

Gajdos Zsolt 2019-ben Zalaegerszegről igazolt csapatunkhoz, azóta 55 bajnoki mérkőzésen 14 gólt szerzett. Az elmúlt idényben hét találattal a házi góllövőlista élén végzett.

Örülök neki, hogy röviddel a szezon zárása után eldőlt a sorsom és sikerült megállapodnunk. Jól érzem magam a csapatban, úgy gondolom ez tavasszal a játékomon is érezhető volt. Hasonló folytatás reményében írtam alá szerződésemet – nyilatkozta a hosszabbítást követően a 28 esztendős támadó.

A klub vezetősége folyamatosan tárgyal a játékosokkal. Eldőlt, hogy Moga Sergiu, Oláh Gergő, Grumics Miroszlav és Varga Bence távozik. Utóbbi kölcsönszerződését követően visszatér az MTK Budapest csapatához. Távozóinknak további sok sikert kívánunk!


2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink