SZEGED-CSANÁD GROSICS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
3
1
VÉGE!Újabb győzelmünkkel a 11. helyen maradtunk a tabellán és reális esélyünk van az utolsó két fordulóban azu előrelépésre. Jövő héten a Győri ETO vendégei leszünk!
91 percVégső kapta az utolsó sárgalapot!
INFOA játékvezető 2 percet hosszabít!
89. percSzabó helyére Herczku érkezett.
87. percGÓL! GÓL! GÓL! ELDŐLT! Haruna most gólpaszt adott, Dobos volt a befejező 3-1
84. percÚjabb meccslabdát hibáztunk, most Gajdos lőtt ajtó ablak helyzetben fölé.
82. percSimon helyett Jovanovics érkezik.
80. percTűzijáték a nyíregyházi kapu előtt, Kóródi, Haruna és Mohl is gólt szerezhetett volna-utóbbi próbálkozását a gólvonalról fejelték ki. Eldőlehetett volna a meccs.
75. percPaku érkezik Paku helyére.
70. percRögtön meg is mutatta, hogy veszélyes kapura! Mohl beadását fejelte kapura, de Fejér könnyen fogta a labdát.
69. percNálunk is egy csere, jön Grumics helyett Haruna-az utóbbi hetek gólfelelősét nagy taps fogadta!
67. percCsere a vndégeknél, Hamed helyére Zamostny érkezett
63. percDobos mozgatta meg Fejér kapust.
61. percKóródni jön Kővári helyére, Dobos pedig Dobronokyt váltja csapatunkban.
57. percGÓL! GÓL! GÓL! Gajdos ugratta ki Kővárit a jobb oldalon, aki 14 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot, 2–1.
52. percEgyértelműen csapatunk a kezdeményezőbb, azonban egyelőre tökéletesen zár a nyírségi védelem.
INFOA vendégeknél Hornyák és Csilus helyére Végső és Svedjuk érkezett a szünetben
46. percSimon szabadrúgását kellett Fejérnek oldalra ütnie.
INFOA játékvezető 1 percet hosszabít!
45. percKIÁLLÍTÁS Szokol a tizenhatos előtt sárga lapot érően szabálytalankodott. Mivel volt már egy ilyen sárgája, villant a piros.
43. percEGYENLÍTETT A NYÍREGYHÁZA! Hornyák lépett ki egy hosszú indítással és ziccerben nem hibázott. 1-1
39. percSzilvási szabadrúgása a kapu fölé-mellé ment.
38. percPaku kapta a második sárgát a meccsen.
37. percGajdos bal oldali beadásába Fejér Cs. kivetődve belekapott, jól tette, mert mögötte érkezett Grumics.
35. percMárkus 22 méterről fölélőtt, egy métert tévedett.
34. percGrumics lőtte be a védők mögé a labdát, amelyet Kővári maga elé tett, és a jobbról 15 méterről fölélőtt.
INFOHa csak a kapura veszélyes helyzetek számát nézzük, akkor egyértelmű a szegediek fölénye.
29. percGresó fejelt fölé egy jobb oldali beadás után két védő közöt nyolc méterről.
27. percGajdos megnézte már a jobb alsót, de a lövését blokkolta egy védő.
23. percElőbb Hamed lövését védte Takács, majd a kipattanó utáni Hornyák próbálkozását is védte.
19. percDobronoky Viktor mozgatta meg Fejért a nyíregyházi kapuban.
17. percPaku lövését kellett Oláhnak blokkolnia.
15. percA vendégektől Szokol kapta az elsőú sárgát
10. percGÓL! GÓL! GÓL! Az első percekben mezőnyben zajlott a játék, de utána jött a szegedi gól! Remek jobb oldali szegedi támadás után Kővári ment le az alapvonalig, az ötös sarkáról visszapasszolt, az érkező Jánvárin megpattant a labda, amely a kapufáról Fejér mellére pördült, majd a gólvonal mögé vánszorgott, 1–0.
INFOEgy helyen változott a hazai kezdő a Dorog ellen győzteshez képest: Haruna helyett Grumics kezdett.
Nyíregyháza kezdőcsapatFejér Cs. – Szabó B., Szokol, Jánvári, Márkus – Paku, Csilus, Hamed, Kalocsai, Gresó – Hornyák
INFOA Nyíregyházánál a hét második felében edzőt váltottak, a korábban csapatunknál is dolgozó Gálhidi Györgynek három vereség után megköszönték a munkáját és ideiglenesen Huszák Gézát bízták meg a vezettőedzői feladatokkal.
Szeged-Csanád GA kezdőcsapatTakács J-Ódor, Szilvási, Moga, Mohl-Oláh, Simon-Kővári, Gajdos, Dobronoky-Grumics
16:45Köszöntünk mindenkit a Szent Gellért Fórumból, nagyon hosszú idő után nézők előtt játszunk bajnokit.
INFOA közvetítés 16 óra 45 perckor kezdődik.