DOROGI FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS
2
3
VÉGESorozatban 5. meccsünkön szereztünk pontot (3 győzelem, 2 döntetlen), ezzel a győzelemmel egészen biztos bentmaradtunk az NB II-ben, sőt a 11. helyre léptünk előre a tabellán, és a hátralévő fordulókban, ha tartjuk a remek szériát, még a 8-9. hely elérhető!
91. percSzedlár ívelt a kapu elé a bal oldali szögletzászlótól, a kapu előtti kavarodásban több dorogi játékos is megszerezhette volna az egyenlítő találatot, azonban a labda végül Takács kezében kötött ki.
INFOA játékvezető 3 percet hosszabít.
85. percBeliczky lőtt 12 méterről a kapu fölé.
84. percLejon a gólszerző, Gajdos helyett Jovanovics a pályán.
INFOGajdos Zsolt is remek formában van, az utóbbi 8 fordulóban 5 gól szerzett.
79. percGÓL! GÓL! GÓL! VEZETÜNK! Egy előre vágott labdát Ódor mentett meg az alapvonalnál, majd a 16-oson belülre ívelt, ahol Gajdos 12 méterről kapásból a jobb alsó sarokba lőtt. 2–3.
73. percKővári helyett Gréczi élrkezik a csapatunkba.
71. percEgyenlített a Dorog! Girsik a bal oldaról ívelt szabadrúgásból a kapu elé, ahol Belényesi a rossz ütemben kimozduló Takács mellett, 6 méterről a kapu jobb oldalába fejelte a labdát, 2–2.
67. percDobronoky helyére Kóródi, Haruna helyére Grumics jött nálunk.
62. percTóth Barnabás 17 méteres lövését biztos kézzel védte Takács János.
58. percVígh helyett Szabó, Szerencsi helyett Beliczky, Barna helyett Girsik érkezik a Dorogba.
56. percGyorsan elvégzett bedobás után Haruna tréfálhatta volna meg Borsos kapust, aki nem ért még vissza a kapuba, de a védők tisztáztak.
INFOJammeh Haruna csak néhány hete mutatkozhatott be Szegeden, miután negkapta a magyar állapolgárságot. A korábban kétszer a gaboni válogatottban is pályára lépő csatár az egyik legjobb igazolásunk eddig: 6 meccsen 4 gólt szerzett!
50. percGÓL! GÓL! GÓL! VEZETÜNK! Oláh Gergő passzolt a 11-es pont közelében helyezkedő Haruna fel, hosszúnak tűnt a labda, de nem Hrunának, aki a bal alsó sarokba lőtt. 1-2
49. percBarna kapu elé ívelt szabadrúgása után Belényesi csúsztatott a jobb kapufa mellé.
47. percKővári kapta ez első sárgát, ellenfele visszahúzásáért.
FélidőJó iramú küzdelmes mérkőzésen igazságos a döntetlen a félidőben.
INFOOláh Gergő remekül tért a kezdőcsapatba, második gólját szerezte a bajnokságban. A Békéscsaba ellen talált be idegenben legutóbb.
36. percGÓL! GÓL! GÓL! EGYENLÍTETTÜNK! Dobronoky egy szögletet szép mozdulattal mentett meg az oldalvonal mellett, majd a kapu elé ívelt, ahol remek ütemben érkezett Oláh Gergő és 3 méterről a kapuba lőtt, 1–1.
INFOA Szeged nagy lendülettel kezdett, de ahogy kijött a Dorog a szorításból, gólt tudtak szerezni.
28. percVEZET A DOROG! Hazai bedobást követően Vígh sarokkal passzolt Szedlárhoz, a hazai támadó a 16-os sarkáig vezette a labdát, majd középre passzolt Szerencsihez, aki 12 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 1–0.
24. percSzedlár passzolt középre Lénárthoz, azonban a dorogi játékos lövése Mogáról szögletre vágódott.
17. percDlusztus ívelt fel egy labdát Tóth irányába, azonban a kimozduló Takács tisztázott.
9. percGajdos szerzett labdát a középpályán, majd egy rövid labdavezetést követően a kimozgó Borsos felett próbált a kapuba ívelni-sikertelenül.
6. percNálunk az első helyzet. Egy cselt követően Kővári lőtt 16 méterről a jobb kapufa mellé.
INFOŐsszel a két csapat 1-1-es döntetlent játszott a Szent Gellért Fórumban.
INFOA Buzánszky Jenő Stadion felújítása miatt negyedik alkalommal kellett ideiglenes otthont keresnie a Dorognak, a találkozó helyszíne ezúttal Gyirmót lesz. Érdekesség, hogy a Dorog a legutóbbi fordulóban éppen ugyanitt szenvedett kétgólos vereséget a feljutásra pályázó Gyirmót FC Győr ellen.
Dorog kezdőcsapatBorsos – Kárász K., Belényesi, Dlusztus A., Papp M. – Lénárth, Tóth B., Barna G. – Szedlár Z., Vígh Á., Szerencsi. Vezetőedző: Fenyvesi László
Szeged kezdőcsapatTakács J. – Ódor, Szilvási, Moga, Mohl – Oláh G., Simon Á. – Kővári R., Gajdos Zs., Dobronoky – Haruna.
INFOA közvetítés 16 óra 45 perckor kezdődik.