SZEGED-CSANÁD GROSICS
SOROKSÁR SC
2
0
VÉGEKüzdelmes mérkőzésen nagyon jó játékkal egy remek erőkből álló Soroksár ellen sikerült begyűjtenünk nagyon fontos 3 pontot. Folytatás szerdán a Dorog ellen idegenben.
92. percMég egy csere nálunk: Jovanovic jön le és Oláh megy be.
INFO2 percet hosszabít a játékvezető
85. percKóródi helyett Ódór jött csapatunkba.
84. percCsernik helyett Orosz érkezett
83. percGÓL! GÓL! GÓL! Jovanovics ívelt a hosszúra, Gajdos visszafejelte a labdát Harunához, aki közelről nem hibázott. 2-0
81. percCsernik újabb próbálkozását ismét Takácsa fogta.
80. percMoga tőlünk iratkozott a sárga lapos listára.
79. percDerekas is sárgát kapott a vendégeketől.
75. percGÓL! GÓL! GÓL! A hetek óta remek formában játszó Gajdos váltotta gólra Ódor passzát a tizenhatos vonaláról 1-0
74. percKópis helyett Gárdos érkezett a vendégeknél.
70. percKóródi beadása után Haruna a kapufára fejelt, az ismétlés már nem volt veszélyes.
69. percCsernik már csak Takáccsal volt szemben a kapu előtt, de a szegedi kapus hatalmas bravúrral védet.
67. percA Soroksár is cserél, Erdélyi helyett Lovrencsics Balázs jött, illetve Magyar helyett Amar érkezett.
67. percGrumics helyett Haruna, Dobos pedig Gajdos helyett érkezett.
62. percCsontos is kapott egy sárgát a Soroksárból.
60. percDobos végezett el szabadrúgást a bal oldalról, a labda Gréczi elé került, lövése a bal kapufa tövénél hagyta el a pályát. A legígéretesebb szegedi helyzet volt.
59. percGengeliczki kapta a Sorokásár és egyben a mérkőzés első sárga lapját.
55. percKemény, férfias küzdelem van a pályán, az iram továbbra is remek, a helyzetek hiányoznka.
48. percSzegedi szöglet után Mohl próbálkozott a tizenhatoson kívülről. Nem sokat tévedett.
46. percA szünetben cseréltünk, Varga Sz. helyére Gréczi érkezett.
43. percKóródi robbant rá egy labdára a tizenhatoson belül, de kapu mellé lőtt.
36. percEgy kicsit leült a meccs, inkább a küzdelem dominál az utóbbi percekben.
28. percVarga kapáslövése nem volt túl acélos, így Major védte könnyen.
26. percKorozmán a tizenhatos vonaláról tornáztatta meg Takácsot, aki szögletre mentett.
23. percMohl ívelt előre, Grumics fejlére, aki 11 méterről fölé fejelte a labdát.
INFOAz első percek szegedi fölénye után kiegyenlítetté vált a játék, az iram remek, keményen küzdenek a felek.
20. percEz meleg volt! Csernik fordult be Szilvási mellett, Takács verve volt, a felső léc segítetette ki.
17. percCsontos 12 méteres nem túl erős és helyzezett lövését foga Takács.
INFOA két vezetedző, Dragan Vukmir és Lipcsei Péter a meccs előtt hosszasan beszélgettek. Barátságuk nem újkeletű, 2002 és 2005 között egy bajnoki címet szerzett és két magyarkupa-győzelmet ünnepeltek a Ferencvárosban.
9. percVarga a tizenhatosról próbálkozott, két méterrel lőtt fölé. Varga Sz. lőtte rá a 16-os vonaláról a labdát, két méterrel fölément
7. percKóródi fejelt mellé 10 méterről, Dobos beadása után.
5. percNyomás alatt tartjuk a vendég térfelet, a labdabirtoklási mutató komoly eltérést mutatna a két csapat között, a javunkra. Komolyabb helyzetig nem jutottunk.
INFOA meccset Szigetvári Márk vezeti, a munkáját Ifj Varga Gábor és Belicza Bence segíti.
INFOŐsszel a koronavírus-járvány miatt a szegediek nem tudtak elutazni, a meccs 3 pontját, 3-0-ás gólkülönbséggel a Soroksárnak ítélte az MLSZ.
SORKSÁR SC kezdőMajor B. - Kópis, Gengeliczki, Csontos, Pászka - Hudák M., Derekas - Erdélyi, Magyari, Korozmán - Csernik.
SZEGED-CSANÁD GA KEZDŐCSAPATATakács J-Ódor, Szilvási Moga, Mohl-Jovanovics, Simon-Dobos, Varga Sz, Kóródi-Grumics
INFOKöszöntünk mindenkit a Szent Gellért Fórumból. A szezon első Szeged-Soroksár meccse következik. Ennyire szép időben ebben a naptári időben nem játszott még csapatunk.
INFOA közvetítés 16 óra 45 perckor kezdődik!