SZEGED-CSANÁD GROSICS
VASAS FC
0
1
93. perc:Vége: 0-1 Nem érdemeltünk vereséget.
92. perc:Megint nem kaptunk meg egy jogos tizenegyest. Otigba ütött bele kézzel a tizenhatoson belül a labdába, de a tizenegyes elmaradt.
89. perc:Balajti kapott sárga lapot.
87. perc:Újabb ziccer maradt ki. Gréczi 11 méterről lőtte mellé Gajdos beadását.
85. perc:Gréczi is besárgult.
79. perc:Terbe - Balajti váltás a Vasasnál.
78. perc:Gajdos kapott sárga lapot.
77. perc:Varga Szabolcs és Kővári helyére Kóródi és Gréczi érkezik.
75. perc:Pekár helyett Hinora lép pályára.
73. perc:Jovanovic baloldali szabadrúgását követően Gajdos 4 méterről lőtt a kapu fölé. Óriási helyzet volt megint.
71. perc:A semmiből szerzett vezetést a Vasas. Köböl szögletét Otigba fejelte a hálónkba.
68. perc:Dobos helyett Gajdos, Haruna helyett pedig Grumic folytatja a játékot.
64. perc:Radó és Szatmári helyett Köböl és Vernes lépett pályára a Vasasnál.
47. perc:Dobos baloldali beadását Ódor lőtte közelről, kevéssel fölé.
45. perc:A szünetben 0-0 Csapatunk a játék minden tekintetében felülmúlta az angyalföldieket, de sajnos egyelőre a gól nem jött össze.
37. perc:Pejovic fejelt közelről Jova kezébe.
33. perc:Veszélyesebben, szervezettebben játszunk mint a Vasas
32. perc:Jovanovic 18 méterről ballal kevéssel lőtt fölé.
30. perc:Radó András 10 méterről kevéssel lőtt mellé.
27. perc:Dobos baloldali szögletét követően Haruna közeli fejesét védte bravúrral Jova Levente.
25. perc:Fegyelmezetten játszunk, nem talál rajtunk fogást a Vasas.
21. perc:Feczesin fejelt hat méterről a felső lécre.
16. perc:Varga Szabolcs baloldali beadása szállt a kapu mellé.
5. perc:Helyzetek nélkül csordogál a játék.
1. perc:A Vasas kezdte a mérkőzést
18:48Így kezdünk a Vasas ellen: Varga B.- Ódor, Szilvási, Pejovic, Mohl - Jovanovic, Simon - Kővári, Varga Sz., Dobos - Haruna Kispad: Takács J., Bitó, Grumic, Gajdos, Oláh, Rózsahegyi, Lestyán, Kóródi, Gréczi
17:4720:00 órakor kezdünk.