Folytatódott a felkészülés

up.jpg

U19-es csapatunk, kiegészülve a megyei bajnokságban játszó játékosokkal a bajnoki rajtra készül. 

- Szerdán a Hódmezővásárhely vendégei voltunk – nyilatkozta Vágó Mihály, a második csapatunk vezetőedzője. Gólnélküli döntetlen értünk el, egy jó iramú találkozón, ahol mindkét csapatnál jól zárt a védelem. Egyelőre a helyzetkihasználásunk nem működött, de remélem ez hamarosan változni fog. 65 percig az U19-es labdarúgóink kaptak szerepet, majd utána léptek pályára a megyei bajnokságban szereplő játékosaink. Szombaton a Kiskundorozsma ellen már kinyílt a gólzsák, 4-1-re nyert az U19-es csapatunk. A góljainkat Szűcs Zsolt és Vincze Zsombor szerezték, mindketten két találatig jutottak. A második csapatunknak még keresünk ellenfelet a felkészülési időszakra, két találkozó van még függőben. 


2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink