Második csapatunk is készül a bajnoki szezonra

img-cdae38c484e4ea8180b6467eaa4803be-v.jpg
Az őszi bajnoki küzdelmeket a 10. helyen zárta a megyei első osztályban szereplő második gárdánk. 

- Január negyedikén kezdtük el a felkészülést a tavaszi szezonra – mondta honlapunknak Vágó Mihály vezetőedző. Tesztekkel, felmérésekkel indítottunk, amelyek után örömmel mondhatom, hogy a szünetben kért munkát a labdarúgók otthon maradéktalanul elvégezték. Az eddigi felkészülés közösen zajlik az U19-es csapattal, az elmúlt héten Gyulán edzőtáboroztunk, ahol két meccset játszottunk. A Jamina ellen 3-1-re, míg a Mezőkovácsháza ellen 9-5-re diadalmaskodtunk. Napi három edzés volt a programunkban, a harmadik foglalkozás mindig a konditeremben volt. Hétfőtől újra Szegeden készülünk, a héten további két felkészülési találkozó vár a játékosokra. Szerdán a Hódmezővásárhely ellen játszunk idegenben, majd szombaton a Kiskundorozsma lesz az ellenfelünk. Február harmadikára még tervbe van véve egy Orosháza elleni meccs is, de ez egyelőre kérdéses még. Ami biztos, hogy február 21-án az UTC ellen kezdjük el a bajnoki küzdelmet. 


2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink