U19: Győzelem az első mérkőzésen

3742900-3.jpg
U19-es csapatunk tegnap sikeresen kezdte a 2021-es évet. 

- 3-1 arányban sikerült diadalmaskodnunk a békéscsabai Jamina felnőtt csapata ellen, akik a megyei első osztályban játszanak – nyilatkozta honlapunknak Kovács Rudolf vezetőedző. Góljainkat Holcsik, Szűcs és Bakró szerezték. A felkészülés elején járunk, így még nem vagyunk csúcsformában, ezért is különösen értékes ez az eredmény. A felállásunkon nem változtattunk, ugyanabban a formációban játszunk, mint ősszel. Az U17-es csapatunkhoz hasonlóan mi is Gyulán edzőtáborozunk, nagyon jó körülmények között. Minden labdarúgóm jól dolgozik, elégedett vagyok velük. A következő felkészülési találkozónkra szombaton kerül majd sor. 

 


2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink