Kolorcity Kazincbarcika - Szeged-Csanád Grosics Akadémia (élő szöveges közvetítés)

KAZINCBARCIKA
SZEGED-CSANÁD GROSICS
0
1
95. perc:Vége!!!!! 0-1!!!!!
93. perc:Varga Bence kap sárga lapot.
90. perc:5 perc lesz a hosszabbítás.
88. perc:Dobos helyett Rózsahegyi
87. perc:Varga Bence fogott magbiztosan egy hazai fejest.
86. perc:Simon helyére Gajdos érkezik.
83. perc:Helyzetek nélkül zajlik a játék.
80. perc:Fótyik helyett Borbély érkezik.
77. perc:Simon is besárgult.
75. perc:Az utolsó öt percben nyomott a hazai csapat, de jól bírtuk a nyomást.
66. perc:Bereczki helyett Kelemen érkezik.
64. perc:Fótyik a baloldalról, kisodródott helyzetből lőtt a rövid sarok mellé.
63. perc:Egyre erősebben havazik.
60. perc:Újabb hazai kezezés a tizenhatoson belül. A tizenegyes ismét elmaradt.
58. perc:Farkas M helyett Leonardo érkezett a pályára a hazaiaknál. A cserét követően Varga Bence védett egy hatalmasat.
57. perc:Toma 25 méterről lőtt két méterrel a bal alsó sarok mellé.
55. perc:Toma kapott sárga lapot.
53. perc:Ígéretes kontra végén az utolsó pillanatban mentettek szögletre Grumic elől.
48. perc:Kovac öt méterről leadott pörgetését védte bravúrral Varga Bence.
46. perc:Gréczi helyett Varga Szabolcs érkezett a pályára.
45. perc:Vége az első játékrésznek. 0-1!
44. perc:Igazi csapatként küzdünk, megérdemelten vezetünk.
41. perc:Kovac fejelt nagy helyzetben centikkel mellé.
37. perc:A sárga lapos Farkas rúgta fel Grumicot, de a játékvezető le se fújta az esetet.
36. perc:Farkas András buktatta utolsó emberkeént Dobost, jutalma csak sárga lap lett...
33. perc:GÓÓÓÓÓÓÓL! Grumic mesterien pókhálózta ki a bal felső sarkot! 0-1! Gyönyörű gól volt!
27. perc:Ódor indította Dobost akinek a beadásába kézzel ütöttek bele a tizenhatoson belül. A tizenegyes elmaradt...
24. perc:Ódor húzott el a jobboldalon, beadását Gréczi próbálta kapura lőni, de lövését blokkolták a hazai védők, a lepattanó labdát Grumic nagy helyzetben Horváthba lőtte.
23. perc:Egy lepattanó labdát lesről lőttek a hazaiak a hálónkba. Maradt a 0-0.
17. perc:Egy bő 30 méteres életerős hazai lövést fogott magabiztosan Varga Bence.
13. perc:Mohl buktatta Kovac-ot. A játékvezető sárga lapot adott védőnknek.
11. perc:Korbély lőtt 19 méterről mellé.
9. perc:Korbély lövését blokkoltuk szögletre.
4. perc:Grumic lőtt 18 méterről kevéssel mellé.
1. percA hazaiak kezdték a mérkőzést.
16:00Szeged: Varga B. – Ódor, Moga, Deák, Mohl – Germán, Oláh, Simon – Dobos, Grumic, Gréczi