WKW ETO FC GYŐR
0
4
47. perc:Vége: 0-4
90. perc:2 perc a hosszabbítás. Lipták is besárgult.
89. perc:Vashkeba helyett Mucska
87. perc:Germán helyett Rózsahegyi lép pályára.
83. perc:Ódor jobboldali lapos beadását Grumic helyezte 3 méterről a kapu mellé. Berki helyett Vitális, Májer helyett Farkas lép a pályára.
78. perc:Kettős csere: Simon helyett Gajdos, Dobos helyett Dobronoky lép pályára.
76. perc:Simon ívelt a tizenhatoson belülre, ahonnan Grumic fejelt mellé.
71. perc:Vankó ballábas távoli lövését fogta Varga Bence.
70. perc:Májer lőtt 25 méterről méterekkel a kapu fölé.
68. perc:Grumic fejelt közelről fölé egy jobboldali beadást.
60. perc:Berki is besárgult.
58. perc:Moga lökte fel Priskint, mindezért sárga lapot kapott a játékvezetőtől.
56. perc:Priskin harmadik találatával már 0-4!
54. perc:Gréczit buktatták a tizenhatoson belül, de a síp néma maradt.
53. perc:Priskin második góljával már 0-3!
50. perc:Grumic húzott el remekül a baloldalon, jól is adott középre, de Dobos elől a gólvonalról mentettek szögletre a védők.
46. perc:Dobos beadását Simon fejelte kapura, de a vendégek kapusa védett. Vége az első félidőnek.
45. perc:Egy perc lesz a hosszabbítás.
43. perc:Egy jobboldali beadást Májer csúsztatott a hálónkba. 0-2!
40. perc:Oláh Gergő kapott sárga lapot.
38. perc:Priskin Tamás lőtt laposan a hosszú sarokba. 0-1!
34. perc:Berki 20 méteres rövid sarokra tartó lapos lövését fogta magabiztosan Varga Bence.
32. perc:Priskin fejelt közelről kapura, Varga Bence látványosan hárított, de a győri center lökött, így mi jövünk szabadrúgással.
28. perc:Májer 25 méterről, szabadrúgásból bombázott a kapu fölé.
27. perc:Varga Szabolcs ugorhatott volna ki Dobos indítása után, de leshelyzet miatt a vendégek jöhetnek szabadrúgással.
23. perc:Ígéretes kontrát vezettünk, amelynek végén Grumic kiugratását mentették szögletre a vendég védők.
22. perc:Ódor jobboldali beadását fogta magabiztosan Gundel-Takács
16. perc:Moga érkezhetett vissza a pályára rövid ápolás után.
12. perc:Májer 16 méteres szabadrúgását ütötte a léc fölé Varga Bence.
11. perc:Májer baloldali beadását Priskin fejelte közelről Varga Bence kezébe.
10. perc:Májer előrevágott labdáját nem tudta lekezelni az ígéretes helyzetben lévő Berki.
4. perc:Mezőnyben folyik a játék, egyelőre helyzetek nélkül.
1. perc:A vendégek kezdték a mérkőzést.
17:00Szeged: Varga B. – Ódor, Moga, Deák, Mohl – Germán, Oláh, Simon – Dobos, Grumic, Varga Sz. ETO: Gundel-Takács – Kovács K., Lipták, Temesvári, Kerkez - Vashkeba, Kiss M. - Sipőcz, Berki, Májer – Priskin