SZEGED-CSANÁD GROSICS
0
2
92. perc:vége: 0-2!
90. perc:Kettő perc lesz a hosszabbítás. Gréczi is besárgult.
88. perc:Újabb csere nálunk: Dobos helyett Rózsahegyi
87. perc:Grumic kapott sárga lapot.
86. perc:Simon 16 méteres lövését ütötte szögletre a hazai kapus.
80. perc:Magyar helyett Tóth érkezett a pályára.
79. perc:Góóóóóól! Germán ballal, kapásból lőtt a bal alsó sarokba! 0-2!
77. perc:Germán is besárgult
75. perc:Papucsek kapott sárga lapot.
68. perc:Kártik helyett Sztankó érkezett a hazaiaknál a pályára.
65. perc:Varga öklözött a mezőnybe egy hazai szabadrúgást.
64. perc:Grumic léphetett volna ígéretes helyzetben de a partjelző (lehet, hogy tévesen) lesen megállította.
57. perc:Egy szögletet követően Germán visszafejelt egy labdát, amelyet Grumic közelről, szintén fejjel helyezett a hálóba. 0-1!
56. percGrumic öt méterről lőtt a kapusba. Óriási helyzet volt.
55. perc:Vasilijevic kapott sárga lapos figyelmeztetést.
50. perc:Grumic 18 méteres lövését fogta Fejér.
47. perc:Mohl szögletét követően Moga fejelt kevéssel a kapu mellé.
46. perc:A szünetben kettőt cseréltünk: Gajdos és Lestyán jött le a pályáról, helyükre Grumic és Gréczi érkezik.
45. perc:Vége az első félidőnek. 0-0
44. perc:Mohl jobboldali szögletét Gajdos csúsztatta kapura, de védett a hazai kapus. Az ellentámadás végén Györgyi veszélyeztetett, de Varga magabiztosan védett.
40. perc:Ígéretes szögből, mintegy 18 méterről lőhetett szabadrúgást a Nyíregyháza. Györgyi lövését nagy bravúrral védte Varga.
35. perc:Mezőnyben folyik a játék, helyzetek nélkül.
25. perc:Kártik közeli lövését védte nagy bravúrral Varga.
21. perc:Egy mezőnybeli szabálytalanság után Gajdos kapott sárga lapot.
16. perc:Györgyi szólóját követően Moga mentett becsúszva szögletre. A szögletet követően Hamed veszélyeztetett sarokkal, de a pörgetése mellé ment.
14. perc:Gajdos húzott el ígéretesen a baloldalon de a beadását szögletre mentették.
11. perc:Hamed 14 méterről leadott lövése ment kevéssel mellé.
7. perc:Szinte csak nálunk van a labda, de helyzetig még nem jutottunk el. A hazaiak nagyon szervezetten védekeznek.
3. perc:Dobos Áron 20 méteres lövését védte a hazai kapus.
1. perc:A hazaiak kezdik a játékot.
16:52Mindent bele!
16:50Tiszta fehérben fogunk pályára lépni.
16:00Nyíregyháza: Fejér – Svedyuk, Végső, Papucsek, Jánvári, Györgyi – Magyar, Vasilijevic, Kártik, Hamed - Kovácsréti Szeged: Varga B. – Ódor, Moga, Deák, Mohl – Simon, Oláh, Gajdos – Lestyán, Dobos, Germán