ÉLŐ, szöveges tudósítás a Szeged- Csanád GA - Gyirmót FC Győr mérkőzésről 16:45-től!

Kövesse a találkozót percről percre ITT!

SZEGED-CSANÁD GROSICS
GYIRMÓT FC GYŐR
0
1
végeSzatmári góljával győzött a GYirmót FC Győr. Folytatás Kaposváron vasárnap.
4 percEnnyi a ráadás
89. percVarga Bence véd nagyot. Szögletre tolta a távoli bombát
85. perc cserékGyirmót kettő: Mayer és Somogyi-Bakos áll be, Szatmári és NAgy le. Szeged: Gréczi Mártonáll be, Ódor Máté helyett.
78. percSzegedi csere: Bitó Martin áll be, Varga Szabolcs helyett.
75. percBaloldali beadás után kerül Jovanovic elé a labda, fölé emeli...
73. percHerjeczki lőtt takarásból, kellemetlenül pattant meg, Varega BEnce védett jól.
67. percDobos lőtt közelről, jobbal, takarásból. Hársfalvi fogta meg a lapos labdát. Előtte percekre beszorult a vendég csapat.
63. perccserék: Grumic és Kóródi le, Kárász Krisztián és Takács Tamás állnak be , A Gyirmótnál Heffler helyettHerjeczki áll be
58. perc szegedi villanásGrumic harcosan szerzett labdát félpályánál és jól ugratta ki Dobost, akinek a lövését védte Hársfalvi.
57. percNem találnak fogást egymáson a csapatok. Mindkét oldalon masszív a védelem.
rögtön egy szegedi rohamDobos és Jovanivic kényszerítőzéssel jutnak el a vendég kapuig, de ott már a védők is játékba avatkoznak, nincs egyenlítő gól, de jó iramú támadás volt.
kezdődik a második félidőCsere nincs, Dobos Áron indítja útjára a labdát.
vége az első félidőnekSzatmári góljával gyorsan előnybe került a Gyirmót. Ezt követően voltak helyzetek, de bravúrt nem kellett bemutatnia egyik kapusnak sem.
+ 1 percA ráadás minimum 1 perc
44. percSárgalapot kapott Juhász, amiért rángatta Varga Szabolcsot. Közben Statmári lekönyökölte Mohlt, akit a pálya szélén kell épolni, de ezért nem állította meg a játékot a játékvezető....
39. percSzatmári lőtte el 2-3 lövőcsel után gyengén, Varga Bence könnyen fogta.
33. percsárga lap: Hajdú rúgta fel Ódort
30. perc csereSzéles helyett Lázár állt be. Széles fejsérülése ezek szerint komoly.
27. perc vendég helyzetHajdú Ádám passzolt rossz helyre egy olyan szituációban, amikor 2 támadó és egy védő volt a hazai kapu előtt......
24. perc nagy helyzetGrumic lő kevéssel mellé a 16-oson belülről, igaz elég éles szögből. Nem a kapuson múlott, hogy nem egyenlített a Szeged.
23. percSzegedi szöglet: Jovanovic ívelt Grumic fejére, de Hársfalvi lehúzta.
20. percMoga hosszú labdájára érkezett jó ütemben Grumic. A Gyirmót kapuja előtt azonban nem tudta levenni, így a kapus felszedte a játékszert.
12. perc szegedi szabadrúgás30 méterre a vendégkaputól. Dobos ívelte be, kifejelték a sárgák. Széles visszatért, turbánnal a fején.
9. percKét perce ápolják Szélest a pályán. Lassan leballag a saját lábán és ott folytatódik az ápolása
4. perc GÓL 0:1Vezet a Gyirmót. Szatmári István vette be a hazai kaput. Ziccerben vihette kapura a labdát és nem is hibázta el a 100%-os helyzetet. 0:1
3. perc Gyirmót lövésHeffler egy lövőcsel után laposan küldte Varga kapuja mellé a labdát.
A Gyirmót kezdettElindult a találkozó
a csapatok a pályánA Szeged kék-fekete szerelésben, a Gyirmót pedig tiszta sárgában játszik.
sporikKáprály Mihály dirigálja a találkozót. Segítői: Medovarszki János és Csatári Tibor, tartalék játékvezető: Kovács Imre
sérültek,kezdők, cserékTóth Gáborra továbbra sem számíthat Dr. Dobos Barna és az Ajka ellen megsérülő Germán Tamás sincs a keretben. Szeged-Csanád GA: Varga B. (K) – Ódor, Moga, Szilvási, Mohl, Oláh, Jovanovic(csk), Varga Sz. Dobos, Kóródi, Grumic, cserék: Takács J. (K), Ásványi(K), Deák, Bitó, Gréczi, Rózsahegyi, Simon, Pejovic, Gajdos, Kárász, Takács T., Bojtos A vendégeknél nem került a keretbe az első számú kapus és a 3 gólos Simon András sem, aki a szegedi színekben játszó Simon Ádám ikertestvére. Gyirmót FC : Hársfalvi (K) – Szegi, Nagy P., Szatmári, Széles, Hajdú, Juhász, Heffler, Varga B., Vass , Hudák vezetőedző: Csertői Aurél cserék: Takács J. (K), Ásványi(K), Deák, Bitó, Gréczi, Rózsahegyi, Simon, Pejovic, Gajdos, Kárász, Takács T., Bojtos
vasárnapi eredményekVasárnap Győrben fogadta a Gyirmót a Kaposvári Rákóczi FC-t. A találkozón nem született gól. A hazaiak az Ajka ellen Dobos Áron 89. percben szerzett góljával tartották otthon a 3 pontot. Még az első félidőben Jovanovic Aleksandar is betalált, amire a második félidőben még volt válasza az Ajkának, Csizmadia fejese azonban végül nem ért pontot a dunántúliaknak.
Köszöntjük Olvasóinkat!Az eredetileg szeptember 16-ára tervezett Merkantil Bank Liga NB II. 9. fordulóbeli mérkőzést, az MLSZ döntésének értelmében, ma pótolják a csapatok. A találkozó 17 órakor kezdődik a Szent Gellért Fórumban. Tartsanak velünk!