Itt nézheti, követheti a MOL Magyar Kupa mérkőzésünket!

VLS Veszprém
Szeged-Csanád Grosics Akadémia
0
5
végeGólszerzők: Takács T, Sárossy (öngól), Dobos ,Grumic 2,. A taktikusan, végig jól és motiváltan játszó vendégek megérdemelten jutnak a 64-kőzé. Sorsolás szombaton este 19:15-től az M4 Sporton.
86. perc 0:5Grumic második gólját szerzi.Fejjel eredményes: 0:5
78. perc első lövés a hazaiaktólTakács János fogja meg a jobb alsóra tartó lövést.
65. perc GÓÓÓL 0:4Sakk-mattig játszott helyzet végén GRUMIC MIROSLAV lövi közelről a negyediket. 0:4.
61. perc hazai cserékLeidl helyett Török, Róth helyett Herczeg.
46' GÓÓÓL 0:3Grumic és Dobos Áron összjátéka után DOBOS ÁRON lövi ki a jobb alsót. 0:3.
kezdődik a második félidőCserék: Veszprém: Szeged: Dobos, Grumic, Jovanovic, Mohl és Szilvási állt be. Bitó, Takács, Gajdos, Moga és Gréczi helyére
vége a félidőnekSzünetben vezet és továbbjutásra áll a Szeged Takács Tamás találatával és Sárossy öngóljával. 0:2.
gól 0:2öngól, Bitó futott el a jobb oldalon a beadását nem tudta menteni Sárossy Dániel, aki a saját kapujába rúgta a labdát. Öngól. 0:2
42. percHazai támadás: Róth és Scőnig futott el, előbbi lőtt, elakadt a szegedi védőkben.
32. perc, nagy szegedi helyzetGajdos beívelésére Germán Tamás fejelt. Kevéssel megy fölé.
27. percGajdos lő közelről, megpattanó labdáját védi Molnár.
23. percNagy szegedi helyzet Takács lövésénél védett nagyot Molnár.
21. perc mezőnyfölényAz első félidő derekán mindens szempontból fölényben a Szeged.
7. perc Góóól! 0:1Gajdos Zsolt ad gólpasszt, Takács Tamás a gólszerző. 0:1 Továbbjutásra áll a Szeged.
csapatok a pályánhamarosan kezdünk!
bevonulásA csapatok az új MOL Magyar Kupa himnusz hangjaira vonulnak be a Veszprémi Városi stadionba, ahol szomorkásan esik az eső.
szerelésekVLS: tiszta piros, Szeged: kék-fekete
játékvezetőSipos Tamás, asszisztensek:Szalai Balázs, Bognár László
kezdőkPractical VLS: Molnár (K), Burdi, Schőnig, Keresztes, Nagy, Leidl, Róth, Gunther, Jánó, Sárossy, Babos edző: Farkas László kapusedző ült a padin (Pető Tamás) Szeged-Csanád GA: Takács J.(K), -Ódor, Bitó, Pejovic, Germán (csk), Gajdos, Moga, Oláh, Simon, Gréczi cserék: Ásványi (K), Szilvási, Grumic, Dobos, Mohl, Bojtos, Deák, Jovanovic vezetőedző: Dr. Dobos Barna
második nekifutásA mérkőzést eredetileg szeptember 16-án rendezték volna, de a hazai csapatban produkált több, pozitív COVID-19 teszt miatt átkerült október 7-ére.
Köszöntjük Önöket!A MOL Magyar Kuopában a legjobb 64 közé jutásért a VEszprémi Városi Stadionban csap össze a Practical VLS és a Szeged-Csanád Grosics Akadémia. A találkozó 14 órakor kezdődik. Tartsanak velünk!