Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

Három pont Gyuláról!

Ezen a héten U17-es csapatunk ért el bravúrt Gyulán, amikor 2-0-ás félidő után 4-2-re saját javukra fordították a mérkőzést, és mindhárom pontot elhozták Gyuláról! A gólokat Szentes-Bíró Tamás és (a télen az UTC-től érkezett) Gáleg Norbert szerezték.

Hétközi fordulók:

U19 II. osztály:

Gyulai Termál - SZEGED 2011 1-0 (1-0)

Szeged 2011: Garamvölgyi Gergő - Szil Zsolt, Szabó Csaba, Mohácsi László, Teimel Márk (Rózsa Ábel 60'), Farkas Ferenc, Vangel Roland (Bagi Tamás 70'), Dávid Róbert (Rádai Csaba 79'), Faragó Barát Zoltán (Molnár Bertalan 87'), Geiger Norbert (Kávássy Dániel 73'), Gémes Bence

Vezetőedző: Gonda László

U17 II. osztály:

Gyulai Termál - SZEGED 2011 2-4 (2-0)

Szeged 2011: Rozs Egon - Kiss Attila, Csamangó Tibor, Luczó Dániel, Molnár Alex, Zádori Dominik (Virág Attila 40'), Gyuris Péter (Gáleg Norbert 55'), Német József, Huszka Máté (Antal Richárd 80'), Szentes-Bíró Tamás, Füvesi Bence (Ottlik Márk 85')

Gólszerzőink: Szentes-Bíró Tamás (57', 64'), Gáleg Norbert (68', 82')

Vezetőedző: Gonda László

Gonda László: Bátortalanul kezdtük a mérkőzést az agresszív Gyula ellen, majd fokozatosan mezőnyfölénybe kerültünk, de ekkor egy védőn megpattanó lövésből megszerezték a hazaiak a vezetést, majd egy szabadrúgás gól - melyet nagyon eltalált a gyulai csatár - kissé megfogott bennünket! A második félidőre sikerült felrázni a csapatot, agresszívabb játékot, pontosabb passzokat, letámadást kértem. A srácok megfogadták a tanácsaimat, nagy lelkesedéssel, harciasan, megfordították a mérkőzést röpke 16 perc alatt, végén magabiztos játékkal bebiztosítottuk a győzelmünket! De van még mit javítani a csapat szerkezetén és játékán...

Hétvégi fordulók:

U19 II. osztály:

Maros Menti UFC - SZEGED 2011 1-0 (1-0)

Szeged 2011: Garamvölgyi Gergő - Szil Zsolt, Szabó Csaba (Rózsa Csanád 70'), Molnár Krisztián, Rózsa Ábel, Laczi Norbert (Csamangó Norbert 63'), Vangel Roland, Dávid Róbert, Faragó Barát Zoltán (Daud Abushueghir 63'), Rádai Csaba (Farkas Ferenc 63'), Kávássy Dániel (Fábián Zsolt 18')

Vezetőedző: Gonda László

U17 II. osztály:

Maros Menti UFC - SZEGED 2011 2-1 (0-0)

Szeged 2011: Pölös Tamás 46 - Kiss Attila, Csamangó Tibor, Luczó Dániel (Antal Richárd 77'), Molnár Alex, Zádori Dominik, Gyuris Péter (Gáleg Norbert 46'), Német József, Huszka Máté (Ottlik Márk 79'), Szentes-Bíró Tamás, Füvesi Bence (Virág Attila 40')

Gólszerzőnk: Gáleg Norbert (62') 1-1

Vezetőedző: Gonda László

U15 II. osztály:

Békéscsaba UFC - SZEGED 2011 7-0 (5-0)

Szeged 2011: Papp Attila - Balogh Márkó (Andula János 52' majd Váradi Dénes 68'), Kisfaludi Tamás, Danicsipak Norbert - Dani Péter, Francia László (Fodor Martin 31') - Gyuris Bence, Sávai Bence, Vitos Gergő, Tóth Tivadar (Kaczur Krisztián 20' majd Peták Edvin 64') - Barna Szabolcs

Vezetőedző: Honti Tamás

U13 II. osztály:

Békéscsaba UFC - SZEGED 2011 7-0 (2-0)

Szeged 2011: Matovics Dániel - Gyuris Gergő, Tajti Sándor, Varga Ádám, Gyárgyán Imre, Vetró Norbert, Soós Dávid, Révész Bálint, Tóth Alex Zoltán, Kothencz Dániel, Kovács Dániel

Vezetőedző: Vincze Ferenc


Hozzászólások:
2018/2019
NB III. Közép csoport
2019.05.26. vasárnap, 17:30
SZEOL SC/SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018/2019 - NB III. Közép csoport
#csapat nevepont
01. SZEGED-GROSICS AKADÉMIA 62
02. SZENTLŐRINC SE 57
03. SZEOL SC 55
04. DUNAÚJVÁROS 46
05. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 40
06. FC DABAS 38
07. RÁKOSMENTE KSK 38
08. PMFC 38
09. IVÁNCSA KSE 36
10. KECSKEMÉTI TE 35
11. TAKSONY SE 34
12. KOZÁRMISLENY FC 32
13. SZEKSZÁRDI UFC 30
14. PAKSI FC II. 25
15. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 23
16. MAKÓ FC 20

Partnereink