Csütörtöktől beindul az utánpótlás is!

20200602-112322.jpg
Halász László, a szegedi és a gyulai Akadémia szakmai vezetője értekezletet tartott ma a Szeged-Csanád Grosics Akadémia utánpótlásában dolgozó edzőinek. Véglegesítették a feladatokat és amennyire lehetséges, vázolták a felkészülési programot.

A megbeszélésen dr. Thurzó Balázs, csapatorvos és Őze Tibor, szakmai tanácsadó is részt vett.  

20200602-112325.jpg

Az egyik legfontosabb döntés, hogy csütörtöktől újra lesznek közös edzések az utánpótláskorú játékosainknak is.  Természetesen a megfelelő óvintézkedések betartásával, ismét együtt tréningezhetnek fiataljaink.

A másik jelentős napirendi pont az volt, hogy kinek pontosan mi lesz a feladata a következő szezonban. Kialakultak az edzőpárosok és a felelősségi rendszer.

20200602-112239.jpg

Halász László így foglalta össze az értekezleten elhangzottakat:


2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink