Újra találkoztak az utánpótlásban dolgozó edzők, vezetők!

20200518-121307.jpg
Hosszú ideje csak virtuálisan làthatták, hallhatták egymást a Szeged-Csanád Grosics Akadèmia utànpótlásáért dolgozó edzők, szakmai vezetők. Hétfőn végre újra találkozhattak, személyesen is.

Halász László az Akadémia utánpótlásáért felelős szakmai vezetője végre szemèlyes talàlkozóra hívhatta az edzőket.

20200518-121333.jpg

A megbeszélésre a Szent Gellért Fórumban került sor, betartva a biztonsági előírásokat. Az utánpótlásban tevékenykedő edzők mellett, Ivány Tamás, a klub technikai vezetője , Őze Tibor, szakmai tanácsadó és a felnőtt csapat részéről a csapatorvos, dr. Thurzó Balázs is jelen volt, valamint Szántai Levente, Bagdi Ferenc és Paul Ceusan.  Sok mindenről szó esett a megbeszélésen, a leghangsúlyosabban a járvány hatásait és az azzal kapcsolatos jövőbeli teendőket járták körül a résztvevők.

20200518-121321.jpg

 


2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink