Menetrend: felfüggesztették a májusi, júniusi edzéseket

szeged2011-halasz-laszlo.jpg

A Szeged-Csanád Grosics Akadémia vezetésének döntése alapján májusban és júniusban sem lesznek közös edzések. A továbbiakban mindenki az elmúlt hetekben bevezetett módon készül - tudatta Halász László. Az akadémia szakmai vezetője elmondta, a tervek szerint Szegeden július 13-án, Gyulán pedig július 20-án kezdődik a felkészülés az új idényre. A tréningek a következő hetekben, egészen június 15-ig az eddig ismert rendszerben, otthon zajlanak, heti beszámolási kötelezettséggel. Utána kezdődik a vakáció egy javasolt, egyéni edzéstervvel, beszámolási kötelezettség nélkül.
Halász László arra is felhívta a figyelmet, hogy a júliusi kezdéskor az edzések zárt kapusak lesznek, és csak olyan barátságos, felkészülési mérkőzést vállalhatnak a csapatok, ahol a megfelelő higiénés körülmények biztosíthatók.
Hír még az akadémia háza tájáról, hogy május 15-én Gyulán, 18-án Szegeden tartanak évzáró edzői értekezletet.


2025/2026 - Merkantil Bank Liga
#csapat nevepont
01. VASAS FC 64
02. BUDAPEST HONVÉD FC 59
03. KECSKEMÉTI TE 51
04. HR-RENT KOZÁRMISLENY 48
05. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 46
06. AQVITAL FC CSÁKVÁR 46
07. BVSC-ZUGLÓ 41
08. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 39
09. TISZAKÉCSKEI LC 39
10. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 36
11. KARCAGI SC 35
12. FC AJKA 33
13. SOROKSÁR SC 33
14. SZENTLŐRINC 33
15. BUDAFOKI MTE 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 28

Partnereink