A mérkőzés alakulását itt is követhetik. Hajrá Szeged!

SZEGED-CSANÁD GROSICS
3
2
végeA Csákvár 3:2-es győzelméver ért véget a találkozó.
90+3'szöglet, utolsó esély az egyenlítésre
90+2Kocsis maradt egyedül a letámadásnál, Takács jött ki a kapujából jó ütemben.
90'letelt a rendes játékidő. +3 perc a ráadás
87. percKóródi most eljut a lövésig, takarásból. Marek fogja meg a laposan középre érkező labdát.
82. percKóródi mehetett volna el a bal oldalon és egyedül vihette volna rá a labdát Marekre, de visszarántották. Sárgalapot nem ért csak szabadrúgást az eset....
79. percVankó lőtte rá a szabadrúgást 25 méterről. A megpattanó labdát Marek fogta meg.
77. perc Gól 3:2Vankó szöglete után Deák István gyötri be a második gólunkat. 3:2.
74. perc szegedi szöglet és csereHudák Martin állt be, Oláh Gergő helyére. A szöglet nem hozott védenivalót Mareknek.
71. perccserék mindkét oldalon. Nálunk:Gajdos helyett Kóródi játszik tovább, náluk: Daru helyett Major.
67. percKét szegedi szöglet egymás után. A másodikat már a mezőnybe fejelik.
63. percA meccs, de lehet, hogy a forduló legnagyobb védését mutatja be Takács János: Galambos Ádám lövésénél a kellemetlenül és erősen érkező, csapódó labdát a lécre tolja.
60. percCserélünk: Vankó Imre állt be Zvara helyett.
56. perc 3:1Emberelőnyös szituációban támadhatott a Csákvár, aminek a végén Sejben került szembe kapusunkkal. Takács mellett elhúzta és az üres kapuba rúgta saját maga 2., csapata 3. gólját. 3:1
55. percSárgalapos figyelmeztetést kap Mészáros Dávid
54. percSzabadrúgáshoz jutunk 20 méterről. Zvara ívelte be , de kifejelték a hazaiak, Mohl megszerezte és harcosan tört be a büntető területre, ahol blokkolták a lövését.
53. percTamás Nándor lőtt a jobb alsó mellé.
kezdődik a második félidőcserél a hazai csapat: Baracskai helyett Szabó Norman állt be.
vége az első félidőnekDaru és Sejben góljaival 19 perc után vezetett a Csákvár, de Germán Tamás gólja visszahozta a szegedi reményeket. Volt egy vitatható eset, aminél akár büntetőt is rúghattunk volna és volt több nagy helyzetünk is.
45. percJovánovic lőtt messziről, de nem találta el a kaput.
42. perceljut a labda a Csákvár kapujába, úgy tűnt Grumic egyenlített, de a játékvezető érvényteleníti a találatot....reklamálásért Oláh még sárga lapot is kap.
38. percA szabadrúgásból eljutunk a lehetőségig: ismét Germán, egy védőn pattan meg.
37. percHazai sárga: Tányéros kapott lapot.
31. perc 2:1 Germán Tamás talált beKuti bedobása után Germán továbbcsúsztatta, Grumic pedig visszatette a csapatkapitánynak, aki szépített. 2:1. Ez Germán 9. gólja a bajnokságban.
23. percIsmét eljutunk a hazai kapu elé: ezúttal Grumic 11 méterről lőtt, fölé.
22. percZvara ívelt pontosan a tizenhatoson belülre, ahol Gajdos érkezett. Lövése kissé lecsúszott, így könnyen fogta Marek.
19. perc 2:0Egy szöglet után fejelt gólt Sejben Viktor. 2:0
15. percGrumic lőtte el a csákvári tizenhatos sarkáról, kicsivel ment el a bal alsó sarok mellett.
13. percZvara kapott sárgalapos figyelmeztetést.
9. percGermán lőtt 16-ról Marek éppen csak ki tudta tolni szögletre ezt is. A szöglet után, már a földön ülve próbált Germán újra lőni, de közel voltak a védők, elakadt a labda.
3. percGajdos lőtt a baloldalról. Befért volna a léc alá, de Marek szögletre tolta. A szögletből nem lett helyzet.
2. perc 1:0A második perc végén egy jobboldali támadás után a középen érkező Daru Bence lőtte be közelről a hazaiak vezető találatát. 1:0
elkezdődöttAntal Péter sípszavára elkezdődött a találkozó. A hazaiak indították útjára a labdát.
szerelésekA hazaiak tiszta sárga szerelésben, a szegediek tiszta fehérben.
Kezdőcsapatok:Csákvár: Marek (K) – Tányéros, Daru, Kocsis, Sejben, Mészáros, Galambos,Tamás, Mim, Albert, Baracskai, edző: Visinka Ede Szeged: Takács (K) – Kuti, Deák, Horváth, Mohl, Oláh, Zvara, Germán (csk), Jovanovic, Gajdos, Grumic cserék: Aleksic (K), Bitó, Kóródi, Rózsahegyi, Hudák, Ódor, Vankó edző: Joao Janeiro
gólzáporos őszi meccsEmlékezetes volt a két csapat őszi meccse 8 gólt hozott: 5:3-ra nyert a Szent Gellért Fórum első hivatalos mérkőzésén a Szeged, szeptember 15-én, Germán Tamás mesterhármast rúgott.
Helyszín, sporiCsákvár, Tersztyánszky Ödön Sportközpont, Játékvezető:ANTAL PÉTER
Köszöntjük Tisztelt Olvasóinkat!Hamarosan kezdődik a találkozó! A Merkantil Bank Liga 27. fordulójában a Csákvár ellen lép pályára a Szeged-Csanád Grosics Akadémia.