Élő, szöveges tudósítás: Szeged-Gyirmót 17 órától

Kövesse online a mérkőzés legfontosabb eseményeit!

GYIRMÓT FC GYŐR
0
0
+2 percennyi a hosszabbítás
89. percMohl szabdrúgása után Bitó fejelt- Rusák védett...
85. percGermán bombáz mellé.
82. percMayer áll be Szabó helyére. Gyirmót is kihasználta a maximális változtatási lehetőségét.
79. percÚjabb szegedi helyzet: akcióból Mohl ívelt be balról, Grumic fejese megy mellé.
77. percSzegedi szabadrúgás, Bitót rúgták fel.
74. percHosszú ideig volt a labda a hazaiaknál de nem lett lövés vagy fejes a végén. 10 emberrel is szervezetten védekezik a Gyirmót.
72. percHazai szöglet. Kuti bombáz fölé a végén....
erősödő szegedi nyomásEzúttal Germán lőtt. A csk nem találta el a kaput, de érezhető a nyomás a vendég kapun.
70. percHerjeczki helyére állt be Heffler a vendégeknél.
69. percGrumic fejelt mellé. Jól szállt be Gruma.
67. percUtolsó csere a Szegedben: Kóródi helyére áll be Bitó Martin.
64. percÍgéretes támadás végén esett el Kuti a Gyirmót 16-osán belül, mjad Grumic is egy perccel később a 16-oson kívül....a játékvezető nem állította meg a játékot.
60. perckettős csere: Hudák és Gajdos lejött, Dobronoky Viktor és Miroslav Grumic állt be.
56. percA legurított labdát Tóth Bence lőtte mellé.
55. percNagy iramban kezdi mindkét csapat a második félidőt.
51. percaz első les a meccsen: Kóródi volt lesen.
49. percHudák szabadrúgását Rusák húzta le.
elkezdődött a II. félidőCserélt Csertői a szünetben: Németh Bence állt be Májer Milán helyére.
köszöntésDávid Szaniszla 66 éve a szegedi labdarúgás,és élcsapatának szurkolója. Minden mérkőzésünkön jelen van. Szaniszla néni január 4.-én ünnepelte 90. születésnapját. Ezen alkalomból az MLSZ megyei társadalmi elnökei Dr. Kis-Rigó László ,és Kancz Csaba, virágcsokorral köszöntik leghűségesebb szurkolónkat,s mindannyiunk nevében kívánnak neki Szeged győzelmekkel díszített sok-sok boldogságot.
vége az félidőnekI. félidő: 0:0, emberhátrányban a Gyirmót Széles 2. sárgalapja miatt, sok szegedi helyzet, 2000 éző és kicsit hideg levegő, de forró hangulat.
+1 percennyi a hosszabbítás
42. percHudák szabadrúgása után Germán lövése megy mellé.
41. percSzéles megkapja második sárgalapját is, ezúttal szándékos kezezésért. Emberelőnyben a Szeged.
37. percújabb Gyirmót szöglet.Ezúttal Takács és a védők is kellettek, hogy ne kapjunk gólt. Forró pillanatok...
35. percGyirmót szöglet után Takács hatalmasat védettn Tóth lövésénél.
30. percKóródi fejel mellé egy Zvara beadás után. Az eddigi legszebb szegedi akció volt.
29. percNagy Patrik lő messziről, elkerüli Takács kapuját.
25. percHudák Martin jut el a lövésig. A bal alsó felé tartó lövést Rusák fogja meg.
24. percTóth Bence sárgalapot kapott Zvara Dávidot rúgta fel.
23. percZvara Dávid kapott sárgalapot.
18. percGajdos lőtte rá, Rusák védett.
17. percSzéles kap sárgalapot Kóródi lerántásáért. Szabadrúgás 19 méterről, jó szögből.
14. percEzúttal Deák volt a legközelebb a fejeshez, de mintja lökték volna....nem ért hozzá senki végül.
13. percZvara adta be, egy sárgamezesről ment ki, ismétlés lesz.
12. percGajdos ment el a baloldalon. Szöglet.
10. percZúg a "Hajrá - Szeged!" többet van a Gyirmót térfelén a labda.
nézőszámA hideg téli este ellenére ismét több, mint 2000 néző a Fórumban....
5. percGajdos félfordulattal, estében kissé erőtlenül fordult rá. Rusák könnyen védte a lövést.
2. percSzegedi szabadrúgás a 16-os sarkáról. Hudák ívelt be, de senki nem ért hozzá.
szerelésekSzeged: kék-fekete Gyirmót: sárga
elkezdődött a találkozóNazsa Tamás játékvezető egy kicsit korábban fújt a sípjába.....
kezdőkSzeged: Takács - Kuti, Moga, Deák, Mohl, Zvara, Jovanovic, Germán, Hudák, Kóródi, Gajdos Gyirmót: Rusák- Nagy, Tóth, Széles, Szabó, Vass, Hudák, Zeke, Villám, Herjeczky, Májer
őszi meccs - nyáronA két csapat tavaly augusztus közepén, a 4. fordulóban, Győrben találkozott először az idei bajnokságban. Akkor 0:0-ra végződött a találkozó.
tabella1. MTK, 2. Budafok, 3. Győr ETO....6. Gyirmót (21 meccs) 35 pont ...13. Szeged-Csanád GA (20 meccs) 25 pont
Merkantil Bank Liga 23. fordulóSzeged, Szent Gellért Fórum Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Gyirmót FC Győr
Üdvözöljük Olvasóinkat!Hamarosan kezdődik a találkozó!