Hasznos edzőmérkőzést vívtunk a norvég Raufoss ellen

Több, mint egy hónap után játszottunk újra mérkőzést.

A törökországi Belekben játszottuk az idei év első felkészülési mérkőzését. Ideális időjárási körülmények mellett feszült egymásnak a hazájában egyaránt a másodosztályban szereplő két gárda. Rögtön az első perctől komoly iramot hozott a meccs. Ennek is köszönhetően negyedóra után már 1:1 volt az állás. A mi gólunkat Tóth Máté szerezte szabadrúgásból, ami első látásra Deák István találata is lehetett volna, de védőnk már csak a gólvonalon túl ért a játékszerhez. A találkozón mindenki lehetőséget kapott. Mindhárom kapusunk 30 percet töltött a kapu előtt. A mezőnyjátékosok közül a legtöbben 45 percig játszottak. Az első félidő vége előtt ismét betalált a skandináv csapat, így 2:1 volt a szünetben.

A második játékrészre teljesen kicserélődtek a játékosok mindkét oldalon. Mindkét csapat tudott még gólt szerezni a második félidőben is. A szegedi találatot egy fiatal és egy újonc hozta össze. Dobronoky Viktor elfutott a szélen, beadását pedig az új igazolás, Hudák Martin váltotta gólra. Ezzel lett 2:2. Egy szöglet után a sárga-feketék bevették a kapunkat, amit akkor már Szántai Levente védett és percekkel a gól előtt bravúrral hárított egy közeli lövést. Így kialakult a végeredmény, ami 3:2 lett a norvég csapat javára.