Élő tudósítás a Soroksár-Szeged mérkőzésről 12:55-től

SZEGED-CSANÁD GROSICS
0
0
vége0:0
90. percTakács és Gárdos kapott sárgát kakaskodásért.
letelt a rendes játékidő+2 perc
89. percÚjabb Takács védés. Kiüti Csernik lövését.
87. percSzegedi szabadrúgás Zvara a labda mögött. A beívelést Kóródi fejeli középre, ahol a játékvezető kapustámadást vél látni....
82. percHuszák lőtt mellé egy teljesen kidolgozott támadás végén.
73. percKorozmán lövését óriási bravúrral üti ki reflexből Takács. Eddig a fiatal kapus a meccs embere.
71. percGárdos András lövését fogja Takács János. Közelről a jobb oldalról.
70. percÓriási ziccert hagy ki a hazai csapat. Emberelőnyben támadhattak, de nem találták el a kaput a 16-oson belülről.
68. percKirúgással jöhetünk. Percekig a mi térfelünkön volt a labda, de a hazaiak nem próbálkoztak, végül Csernik bombáz jóval fölé.
nézőtéri minőségTöbb, korábbi Fradi legenda is a nézőtéren, köztük Adem Kapic a szegedi sportigazgató. Germán Tamás pedig szakértőként ül mellettem és segít.
64. percÚjabb szöglet, ezúttal középen mi szabálytalankodtunk, jöhetnek a hazaiak.
63. percZvara ívelt be egy szabadrúgást a bal oldalról a 16-os vonalából. Szöglet.
61' szegedi csereBitó Martin áll be Sóron Tibor helyére.
60. percKorozmán Kevin lövését fogja Takács. 25-ről jött a löket, középre.
57. percBaloldali szögletünk után, amit Mohl ívelt be, veszélyes kontrát vezetett a Soroksár, aminek a végén ők jöhettek sarokrúgással. Nincs védenivaló egyik kapunál sem.
54. percGajdos frissessége érződik a játékunkon, helyzetbe is kerül, de lövése nem találja el a kaput.
53. percAz eddigi legnagyobb helyzet: Orosz Márk (Soroksár) került helyzetbe, de Takács János bravúrral és lábbal, hárított.
elkezdődött a II. félidőAndorka helyett Gajdos játszik.
vége az első félidőnek0:0
42. percHuszák próbálkozása után kontrát vezettünk. Sajnos lövés nincs a végén.
41. percTóth Gábor kapott sárgát. Erősen vitatható ítélet.
40.percSzerető Krisztofer szólózott és vitte a mi térfelünkre a labdát, de szerencsére rossz ütemben passzolt, így les miatt elakadt a hazai akció.
33. percTakáccsal ütközött egy soroksári támadó. Szerencsére nem sérül meg a hálóőrünk, de a sárga lap is elmarad.
26. percDerekas vállal el egy távoli bombát, mellé lő.
24. percMohl ívelt be, a másik oldalról pedig Pográcz szedte össze majd középre centerezte be. Nincs védenivalója Abunak.
22. percKárász nyer meg egy légi csatát és fejel a 16-oson belülről a kapura, de Abu előtt lepattan, így könnyen védhető. Talán az első helyzetünk.
21. percSok a szabálytalanság, ami tördeli a játékot, így negyon jutnak el a csapatok a tiszta helyzetekig.
15.percMindkét csapaton érződik a sok sérült és hogy még keresni kell egymást a pályán.
10. percSoroksári szöglet. A labda némi passzolgatás után Takács ölébe hullik.
6. percEbben az összeállításban még nem léptünk pályára. Sóron Tibor kap sárgalapot.
2. percSzegedi szöglet: Zvara adja be, némi pókfoci után felszabadul a Soroksár kapuja.
Már a pályán a csapatok, hamarosan kezdünk.Kék-fekete mezben, fehér nadrágban a Szeged.
dupla duplaA mai főszerplők között két névazonosság is akad: Takács János a kapusunk és a játékvezető is, és van két Lipcsei (Péter, a Soroksár edzője és hazaiak egyik cserejátékosa Lipcsei Krisztián)
időjárásHideg, szeles idő, szürke ég, de legalább nem esik.
kezdőcsapatTakács (K) – Kárász, Tóth, Deák, Mohl, Oláh, Zvara, Sóron, Pongrácz, Andorka, Kóródi.
sérültekGermán Tamáshoz és Alexandar Jovanovichoz csatlakozott az MTK elleni meccsen térdsérülést szenvedő Varga Szabolcs, így nélkülük utazot el a csapat Budapestre. A meccs előtti napon Tóth Máté is megbetegedett, így ő is Szegeden maradt.
11. fordulóKorábbról elhalasztott forduló a hétközi, így most a Merkantil Bank Liga NB II. 11. fordulójának összecsapásait rendezik, köztük a Soroksár-Szeged meccset. Budapest, Szamosi Mihály Sporttelep Játékvezető: TAKÁCS JÁNOS
Köszöntjük Tisztelt Olvasóinkat!Hamarosan kezdődik a mérkőzés.