Élő, szöveges közvetítés a Szeged-Vasas mérkőzésről 18:55-től!

Kövesse élőben az eseményeket!

végeMegtört a jó sorozat a Szent Gellért Fórumban. Vasárnap Nyíregyházán idegenbeli meccs, november 24-én pedig az MTK-t fogadjuk.
2 perc a ráadásLetelt a rendes játékidő.
90. perc11-esből szépítünk. Germán Tamás lőtte be a büntetőt. Szivacski kapott sárgát a szabálytalanságért előtte.
88. percVasas csere: Kleisz áll be, Hinora helyére
87. percMohl szabadrúgás aután Kárász fejeli a földre. Mellé.
83. percAz emberhátrány sajnos egyre érezhetőbb. Támad a Szeged, de így gyakran kinyílik hátul. egy kontra végén Hinora kerül helyzetbe, Takács önfeláldozóan véd.
80. percKöblő adta be a labdát jobbról, Takács együtt élt a játékkal és szépen jött ki a kapujából a szegedi hálóőr. Övé lett a labda.
79. percDeák sarokkal mentett nagyot, a kontrából Germán és Bitó jut el a lövésig, szöglet.
77. percBeállunk védekezni, ami érthető, hiszen kevesebben vagyunk. Most Germán van egyedül elől.
74. percAndorka megsérült és nincs cserelehetőségünk. Emberhátrányban vagyunk kénytelenek játszani.
73. percEgy baloldali bedobás után Pongrácz Viktor lőtt messziről. Mellé.
69. percBitó Martin kerül a földer a Vasas büntető területén belül. Nincs 11-es....
67. percBitó áll be Varga helyére a hazai csapatban. Ez volt az utolsó cserénk.
63. perc gól 0:3Birtalan talál be ismét.
61. percVarga Szabolcs kap egy mesteri labdát Germántól, Bősz véd.
60. percHazai csere: Pongrácz Viktor áll be Jovanovic helyére
56. percGermán csúszott össze a kapussal egy labdáért vívott harcban, amit a kapus nyert meg. Majd Andorka kapott sárgalapot.
55. perc gól 2:0Birtalan Botond vezethette egyedül kapura a labdát egy gyors lefordulást követően. Takács mellett pontosan lőtte ki a jobb alsó sarkot.
53. percMohl emelete be a kapu felé a labdát. Bősz húzta le, senki sem zavarta.
51. percSzabadrúgáshoz jut a Szeged-Csanád GA. Varga futtatta meg Mohlt a bal oldalon, de a szélső nem érte el a labdát.
49. percJovanovic készített le egy lövést Germánnak a 16-os sarkára. Mellé megy a kapitány próbálkozása
kezdődik a második félidőMindkét fél cserélt: Szeged: Andorka Péter állt be, Gajdos helyére Vasas: Köböl fel, Kovács le
szünetvége az első félidőnek
45+1 percAz utolsó pillanatra is maradt izgalom....A szegedi kapu előtt pattogott el egy vendég fejes, ami kiment...
1+ perc a ráadásLetelt az első 45 perc
43. percKóródi elől üti ki Bősz...
42. percSzeged szöglet. Gajdos elől kirúgják, az ismétlés kiüti Bősz.
39. percVasas csere: Balajti jön le, Birtalan áll be
38. percSzatmári lő messziről, a bal alsó felé tartó lövést Takács védi.
37. percGermán passzolta ki Kárásznak a labdát, szép támadás, de a kapusnál köt ki.
34. percA C-szektor tetején köt ki a Vasas felszabadítő rúgása, Kóródi okozott zavart.
33. percMegint volt egy jó beívelés, a kapus rosszul jött ki, de nem tudtunk élni a lehetőséggel....kár érte.
30. percSárgát kap a Vasas csapatkapitánya, Szatmári Lóránd.
26. percHinora távoli szabadrúgását védi Takács János.
24. perc gól 0:1Szedlár Zoltán rúgta közelről a Vasas vezető gólját.
20. percGermánnak tette vissza mellkassal ezútal Gajdos. A megpattanó labda kellemetlen volt, de nem talált kaput.
19. percAz eddigi legnagyobb helyzet: Gajdos adta be balról, Jovanovic lőtt, pont a kapusba.
18. percVasas les. A jobb oldalon próbálkoztak a vendégek.
17. percSzegedi akciók, előbb egy szabadrúgás, majd egy visszaívelés.
15. percGermán lő a 16-osról. Fölé megy.
14. percJovanovic oszt ki egy kötényt, a közönség megtapsolja.
10. percKapura lövés nélkül telik el az elsőm10 perc. Komoly harc van minden labdáért.
8.percVeszélyes szegedi támadás végén Gajdos kerül helyzetbe, de lesen volt.
3. percVasas szögletek. Takács húzza le a másodikat.
kezdünkBerke Balázs sípszavára kezdődik a meccs. Szeged: kék-fekete Vasas:kék-piros
Germán 200Germán Tamást köszöntöttük 200. tétmeccsén a Szegedben.
kezdőcsapatokSzeged: Takács - Kárász, Moga, Deák, Mohl-Oláh, Jovanovic, Varga, Germán, - Gajdos, Kóródi Vasas:Bősz - Szivacski, Tóth, Szatmári, Kovács, Szedlár, Hinora, Hajdú, Lakatos, Terbe, Balajti
legendás Szeged-VasasVolt egyszer egy meccs....1989. június 25.......egy osztályozó mérkőzés, amire még sokan emlékeznek.....az utolsó pillanatban dőlt el....sokaknak fájt. Akkor a Vasas nyert.
Aktuális formaUtolsó 5 bajnoki: Szeged: 3 győzelem,2 vereség A Magyr Kupában a Vép legyőzésével a legjobb 32 között, a MOL Fehérvár lesz az ellenfél. Vasas: 5 bajnoki: 2 győzelem, 1 döntetlen, 2 vereség. MK: a Pápa ellen hosszabbításban jutottak tovább, a következő körben a III. kerületi TVE-vel találkoznak.
TabellaMindössze 1 pont a különbség a két csapat között: Szeged 19 p, 8. hely, Vasas: 18p 9. hely
Köszöntjük kedves olvasóinkat!Merkantil Bank Liga NB II. 16. forduló 2019.11.06 - 19:00 Szeged, Szent Gellért Fórum MLSZ, Játékvezető: BERKE BALÁZS