ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KAZINCBARCIKA-SZEGED 13:30-tól

Kövesse élőben a 15. fordulóbeli bajnoki mérkőzésünket!

KAZINCBARCIKA
SZEGED-CSANÁD GROSICS
3
2
90+2 gól 3:2Egy baloldali szabadrúgást követően a kapu előtti kavarodást végén Krausz lövi be a harmadik hazai gólt.
3 perc a ráadásletelt a 90 perc
84. percBarcika szöglet. A rövid oldalnál kirúgják.
78. percGermán ziccerbe kerül a 16-oson belül, de mellé megy a lövése, rögtön utána: Szegedi csere: Tóth Máté áll be Jovanovic Aleksandar helyére.
76. percUtoljára nyúl bele a csapatába Gálhidi: Lukács helyére Kanalos áll be.
75. percVarga lő. Mellé.
72. percVarga Szabolcs találja el az oldalhálót néhány szép csel után.
70. percGermán Tamás kap sárga lapot, elkésett egy becsúszó szerelési kísérlettel.
69. percSzegedi csere: Dragóner Filip áll be, Gajdos Zsolt jön le.
66. percKárász ívelte be, Germán kisodródott helyzetből próbált fejelni, nem sikerült kapu felé.
65. perc2. csere a hazaiaknál: Fekete áll be Kercsó helyére.
63. percJovanovic kap sárgalapot. Összecsúszott Krausszal, akit ápolni kell.
60. percGermán passza után Gajdos lő kapura, Fila üti szögletre.
58. percLukács egy eladott labdával lódul meg a kapunk felé és lő. Takács kint állt, de könnyen fogta a próbálkozást.
56. percSzép szegedi támadás: Kárász Krisztián ívelt be a jobb oldalról, Oláh Gergely fejelt kevéssel mellé.
53. percSorjáznak a beadobások a hazai térfélen...
49. percA Szeged aktívabb a szünet után, többet van a labda a fehérmezeseknél.
kezdődik a második félidőBerki helyett Ádám Ferenc a pályán a vendégeknél.
szünet4 gól 45 perc alatt. 2:2. Fordulatos első félidőnek lett most vége....
45. perc Góóól! 2:2Bitó Martin beadására Jovanovic Aleksandar érkezik és passzolja be a labdát a KBSC kapujába: ismét egyenlítünk, 2:2.
44. percHazai akció: Lukács ló, Takács véd.
42. percSzegedi szöglet: Varga ívelheti be.
39. percGermán-Varga varázsolja el a labdát majd egy "forintos" indítással Gajdost találja meg a játékszer. Gajdos lő, de Fila szögletre üti. A szögletből nincs helyzet.
35. percAz utóbbi percekben a Kazincbarcika térfelén volt a labda. Végül Mohl lőtte rá 30-ról, Fila könnyen fogta.
31. percVendég kontra: Germán, Gajdos összjáték után Bitó közelről próbálkozik, de Fila véd.
28. percSzegedi szabadrúgás a Barcika térfelén. A végén Géringer kísérte Filáig, a hazai kapusig a játékszert.
25. perc gól 2:1Lukács Lajos fejeli be a baloldali beívelést. Ismét vezet a KBSC. 2:1.
24. percMohl Dávid lőtt messziről. Fila véd.
20. perc Góóóóól! 1:1Germán Tamás lövi be a 11-est. 1:1
19. percSzegedi büntető: Bitót rántották le a 16-oson belül:
18. percÖt támadóval ostromoltunk négy védőt , de hiba csúszott az utolsó passzba....nincs helyzet, pedig ígéretes kontra volt.
17. percSzegedi akció: Mohl ad be, Gajdos csúsztat, Jovanovic lövésében már nincs erő.
15. percTakácsnak kellett ismét védenie ismét. Távolról lőtt a hazai csapat.
12. perc lesgólCsodás támadás majd egy fejes végén bejut a Kazincbarcika kapujába a labda Gajdos fejese után, de a játékvezető érvényteleníti a találatot les miatt.
11. perc GÓL 1:0Iszák Dominik lőtte ki laposan a jobb alsó sarkot. Vezet a Kazincbarcika.
10. percSzegedi szabadrúgás után baloldali támadás végén Mohl ível be. Kifejeleik a hazaiak.
6. percTakács üti ki a beívelést, nagy mentés a fiatal kapustól.
5. percSárga lapot kap Deák István. Az egyedül meginduló Lukáccsal szabálytalankodott 25 méterre a kapunktól, szabadrúgás:Fótyik lőtte el, hozzáért a sorfal, szöglet.
3. percAz előző napok esőzése miatt igen mély és csúszós a pálya. Mindkét csapat tagjai keresik még az optimális sebességet és néha az egyensúlyt is.
kezdünkTakács Tamás sípszavára elkezdődött a találkozó
szerelésekKazincbarcika:sárga-kék csíkos mez, kék nadrág Szeged: tiszta fehér
kezdők, cserékSzeged: Takács (K) – Kárász, Moga, Deák, Mohl, Oláh, Varga, Jovanovic, Germán, Gajdos, Bitó. Cserék: Aleksic (K), Pongrácz, Androka, Orosz, Tóth M., Cigan, Dragóner.
FormaSzeged utolsó 5 bajnoki: 4gy, 1 v Kkazincbarcia: 1gy, 2 d, 2v
TabellaA forduló előtt a Szeged-Csanád GA 19 ponttal a 7. helyen áll, a Kazincbarcika 15 pontot szerzett (eggyel több meccset játszva mint mi) és a 11. pozícióban áll.
Köszöntjük Tisztelt Olvasóinkat! Hamarosan kezdődik a mérkőzés.Putnok, Putnoki Várady Béla Sportközpont Merkantil Bank Liga NB II. 15. forduló , Játékvezető: TAKÁCS TAMÁS