Szeged-Tiszakécske élő, szöveges tudósítás 16:55-től

DUNA ASZFALT TLC
5
0
vége 5:05:0
2 perc a ráadásvége a rendes játékidőnek
87. perc GÓÓÓL 5:0GAJDOS ZSOLT fejezi be a gyönyörű támadást. 5:0
84. percZádori találja el a kapufát úgy, hogy Takács is hozzáér. A szöglet után is van némi bizonytalanság, de kihozzuk.
80. percÍgértes kontra lett volna...Gajdos egyedül vitte rá 3 védőre, szerelték.
75. perc szegedi szabadGermán áll oda 25 méterről, középről. Kicsivel lő a bal felső fölé. Nem a kapuson múlt, hogy nincs meg a mesterhármas a kapitánynak...
73. perc utolsó csere a meccsenKovács áll be Tölgyesi helyett.
72. percNagy fölényben játszik a hazai csapat. Helyenként egyéni bravúros megoldások is tapsot kapnak. Teljes joggal.
70. percJovanovic hagyja el a pályát, Zvara Dávid áll be a helyére.
69.percSzegedi szöglet
69. percNagy szegedi mezőnyfölény
66. perc vendég csereDurso áll beKirchner helyére
65. perc szegedi csereDragoner helyére Gajdos Zsolt érkezik
63. perc vendég csereSzuhodovszki heylére Szabó Dávid áll be
hivatalos názőszám2742
60. percMohl lőtte a jobb alsó felé, szöglet, utána újra beleértek a rúgásába, megint szöglet. Beszorul a vendégcsapat.
59. percSzegedi szabadrúgás 20-22 méterről, jó helyről.
57. percOláh veszi észre, hogy kint áll a kécskei kapus, majdnem beemeli messziről, szögletre tolja a kapus.
56. perc szegedi csereTóth Máté áll be Varga Szabolcs helyett
50. perc GÓÓL 4:0Jovanovic emeli be a 4. szegedi gólt. Szép letámadás végén Varga a kapufát találta el, a kipattanót pedig a tegnap 35. születésnapját ünneplő Jovanovic lövi be.
49. perc GÓÓÓL 3:0Daroger gyötri be Kóródi beadását 3:0
47. percTiszakécske szabadrúgással kezdődött a második félidő. Senki nem ért hozzá.
vége a szünetnekkezdődik a második félidő nincs csere egyik csapatban sem
szünetVége az első félidőnek. Germán duplájával 2:0.
44. percVarga Szabolcs lő ismét messziről. Előtte sokáig tartottuk a labdát.
40. percSportszerű jelenet: megáll a hazai támadás, mert egy fehérmezes a földön marad. Jovanovic rúgta ki a labdát.
38. percSzegedi szabadrúgás 25 méterről. Germán megtalálja Kárászt, de lesen...
34. percVarga egyedül megy el a bal oldalon és tör be, be is adja, de kirúgják a vendégek.
31. percTiszakécske szabadrúgás Kirchnerlövi a sorfalba.
29. percTiszakécske szöglet, után a kipattanót lövik mellé a vendégek.
GÓÓÓÓL 2:0A szöglet után Oláh Máté szabálytalankodott. Sárgát kapott, mi pedig 11-est rúghattunk. GERMÁN TAMÁS értékesítette. 2:0
23. percVarga lő a tizenhatoson kívülről. Kicsivel fölé.
20. percKomoly mezőnyharc, többet volt a labda az ellenfélnél az elmúlt 2-3 percben, de nem jutnak el a helyzetig.
15. percSzép kontra végén Varga lő, megpattan:szegedi szöglet.
11. percSzegedi sarokrúgás:Varga lőtte el, a röviden érkezett Kóródi, de mellé fejelt.
10. percÚjabb hazai helyzet: Dragoner csinált harcosan helyzetet magának és lőtt messziről.
8. percSzegedi szöglet. Nincs belőle helyzet.
4. percGermán beadása után Dragoner lő mellé.
2. perc GÓÓÓL 1:0Vezetünk! Kóródi tört be a 16oson belülre, a kipattanót Germán Tamás lőtte a kapuba.
elkezdődöttKáprály Mihály sípszavára elindult a mérkőzés
pályán a csapatokpillanatokon belül kezdünk
szerelésekSzeged : kék-fekete Tiszakécske: tiszta fehér
kezdőkSzeged: Takács(K) -Kárász,Deák, Moga, Mohl - Oláh, Jovanovic, Varga, Germán - Kóródi, Dragoner Tiszakécske: Varga (K) - Oláh, Tölgyesi, Preklet, Kirchner,Zádori, Kardos, Kocsis, Sváb, Szuhodoszki, Fabio
Tabellaa 14. forduló előtt: Szeged 8. 16 pontal ....Tiszakécske 12. 13 ponttal
Helyszín, forduló, sporiMerkantil Bank Liga NB II. 14. forduló Szeged, Szent Gellért Fórum Játékvezető KÁPRÁLY MIHÁLY
Köszöntjük tisztelt olvasóinkat!Hamarosan kezdődik a talákozó.