Pénteken 11 órakor edzőmeccs a szintén NB II-es Szolnok ellen

A válogatott mérkőzések miatti szünetben sem tétlenkedik csapatunk: pénteken 11 órától edzőmérkőzésen (az egyik gyakorló pályán) fogadjuk a Szolnokot.

Szeptember elsején a szolnoki Tiszaligeti Stadionban találkozott a két együttes.  Germán Tamás a 24. percben 11-esből szerezte meg a vezetést a kék-feketéknek, de a hazaiak még a szünet előtt egyenlíteni tudtak, így 1:1 lett a találkozó végeredménye. Korábban mindkét csapat legyőzte a Balmazújvárost, amely csapatot később kizárták a bajnokságból.

Azon a bajnokin sajnos megsérült Pongrácz Viktor, akinek a felépülésére még mindig várni kell. Reméljük a mostani mérkőzésen mindenki egészséges marad.

Aki szeretne szurkolni a csapatnak, ingyen teheti meg, de a gyakorlópálya melletti rész befogadóképessége igen korlátozott, erről előre szeretnénk tájékoztatni mindenkit. Ezúttal is a Dorozsmai út felőli oldalról lehet megközelíteni a meccs helyszínét, ami tehát a stadion melletti edzőpálya lesz.